KONKURS | WYNIKI MKR!

KONKURS | WYNIKI MKR!

W środę, 16.03.2022 r. odbyły się eliminacje na szczeblu miejsko – gminnym do Małego Konkursu Recytatorskiego. Na scenie zaprezentowało się 29 uczestników ze szkół podstawowych

 

Jury do etapu powiatowego MKR zakwalifikowało: Maksymiliana Mateję (SP nr 1 w Nowogardzie), Tymona Wronę (SP nr 4 w Nowogardzie), Szymona Kopaczewskiego (SP nr 2 w Nowogardzie), Gabrielę Trykacz (SP nr 3 w Nowogardzie), Hannę Wronę (SP nr 4 w Nowogardzie), Lenę Bakalarczyk (SP nr 2 w Nowogardzie), Mateusza Kazubę (SP nr 3 w Nowogardzie), Szymona Buraka (SP nr 3 w Nowogardzie), Lenę Kozłowską (SP nr 3 w Nowogardzie), Oskara Duraja (SP nr 3 w Nowogardzie).

Wyróżniono: Józefa Kraszewskiego (SP nr 1 w Nowogardzie), Antoninę Duraj (SP nr 3 w Nowogardzie), Sarę Serocką (SP nr 4 w Nowogardzie), Hannę Kulak (SP nr 1 w Nowogardzie), Wiktorię Fluder (SP nr 2 w Nowogardzie), Antoninę Kuszyk (SP nr 3 w Nowogardzie), Julię Dziekanowską (SP nr 1 w Nowogardzie), Leona Bitenca (SP nr 4 w Nowogardzie), Zuzannę Kędzia (SP nr 3 w Nowogardzie).  

Poziom prezentacji był bardzo wysoki, o czym świadczy najlepiej werdykt jury.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach recytatorskich zmagań! (ms)

mkr2022
Zapraszamy do galerii