Wyjątkowo zimny maj...

Wyjątkowo zimny maj...

Za nami atrakcje majówkowe. Pomimo faktu, że tegoroczna pogoda nie oszczędziła nikogo - jak zawsze mogliśmy na Państwa liczyć!

Atrakcje dla dzieci, dmuchańce, spektakl, animacje, interaktywne zabawy poprowadzone przez Andrzeja Lubczyńskiego oraz Teatr „Łapacze snów” sprostały oczekiwaniom najmłodszych. Kolejne punkty programu skierowane do nieco starszej publiczności, też nie zawiodły. Na scenie 1 i 2 maja podziwialiśmy zespoły z Nowogardzkiego Domu Kultury: Kapelę Rycha, Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca, Wesołą Ferajnę oraz wokalistów ze Studia Piosenki Marzenny Piotrowicz, a także ze Studia Wokalnego Damiana Wójcika. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych przyjaciół, czyli Kapeli Kryzys.
Cieszymy się, że swój debiut na naszej majówkowej scenie miał nowogardzki zespół The PSS – gratulacje dla Was – świetnie zagrane i zaśpiewane!!! Za rockowe dźwięki dziękujemy również zespołowi RockReplay!
Dzięki zespołom: SOLEO, BAFLO, GAMBIT i HIT NOWOGARD publiczność rozgrzewała się w tańcu. Objawiły się nawet nowe talenty taneczne! Swój debiut na tegorocznej majówce miał też prowadzący. Brawo Przemek!
Organizatorami Majówki 2019 byli: Burmistrz Nowogardu Robert Czapla oraz Nowogardzki Dom Kultury. (kr)

 

 

 

 

Wyjątkowo zimny maj...
Zapraszamy do galerii