W ART. | TEATRALNY PONIEDZIAŁEK

W ART. | TEATRALNY PONIEDZIAŁEK

Dziś o 19:30 zapraszamy na spektakl dyplomowy studentów IV roku Aktorstwa Teatru Muzycznego – PRZYBYSZ, w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. To poemat muzyczny na motywach albumu Shauna Tana „The Arrival”.

To opowieść o bezgranicznej miłości, tęsknocie, strachu, a także zachwycie nad wolnością i innością. Siódemka studentów zabierze Państwa w magiczny, oniryczny świat tułaczki. A historię podróży Przybysza opowiedzą za pomocą muzyki, aktorstwa i ruchu.

Link z nagraniem dostępny będzie od 19:30 do 00:00 11 maja 2020 r. na naszym kanale youtube oraz fb https://www.youtube.com/user/CollegiumNobilium 

Natomiast jutro 12 maja o godz. 20:00 zapraszamy na ósmy już pokaz Łaźni Nowej online. Tym razem zobaczymy spektakl ,,Fuck... sceny buntu" w reżyserii Marcina Libera z 2017 roku. Spektakl - krzyk o unikalnym drapieżnym charakterze, prawdziwy teatralny koktajl Mołotowa - tak piszą o nim recenzenci. Razem z twórcami przedstawienia spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy bunt może coś zmienić? Pokaz będzie jednorazowy. Czas trwania spektaklu: 2:15.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH. https://www.youtube.com/user/LazniaNowa/featured (et)