W.ART | BROMANCE, czyli ZABAWA w KALAMBURY

W.ART | BROMANCE, czyli ZABAWA w KALAMBURY

Dziś o 19:00 grupa trzech aktorów (Michał Przybyła, Dominik Więcek i Przemek Degórski #TeamBromance )z poznańskiej Sceny Roboczej zaprasza nas na... kalambury!. Propozycja nie o odrzucenia. Hasła będą pokazywane, tańczone i zagrane. Żadnych słów! BEZ OSZUKIWANIA!!!

Podobno ta gra nie wymaga żadnych umiejętności, ale to nie znaczy, że będzie łatwo. „Zaczynamy o 19:00, ale możecie dołączyć w dowolnym momencie przed ekranem swojego komputera, telefonu czy czego tam tylko używacie. Nie możemy na żywo, więc spotkajmy się w internetach. Zagrajmy razem. Spędźmy ze sobą czas na niezobowiązującej zabawie, bez wygranych i przegranych. Usiądź wygodnie, przyglądaj się temu, co widzisz na ekranie i koniecznie włącz głośniki! Będą również hasła muzyczne. Myślisz, że wiesz, co próbujemy pokazać? Napisz w komentarzu, damy Ci znać czy jesteś blisko, czy gdzieś zupełnie w lesie…. Baw się dobrze, zaproś znajomych, spędź z nami czas i zostań do końca. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a hasła komplikują się z czasem. Na końcu czeka Was niespodzianka."- zapraszają aktorzy .Jak dołączyć do zabawy?

Live-stream odbędzie się  na YouTubie (link dostępny w dzień wydarzenia). https://www.youtube.com/channel/UC5GvW9MocDT_Poa_BNyf0ng (et)