STAND UP W NDK

STAND UP W NDK

Stand Up - komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. W przeciwieństwie do kabaretu Stand-Up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie

z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści Stand-Upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności. Na scenie wielu z nich używa niecenzuralnych słów, często też podkreślają nimi puentę żartu czy historii, którą przekazują. Komicy poruszają każdy temat i żaden nie jest im straszny, jeżeli potrafią nim rozbawić publiczność. 28.11.2019 r. o godzinie 19:00 w Nowogardzkim Domu Kultury odbędzie się kolejny Stand Up! Do Nowogardu przyjedzie Michał Kutek oraz Paweł Chałupka!
Michał Kutek - idący po swoje, poznański komik, od niedawna mieszkaniec Warszawy. Swoją energią i błyskotliwością umysłu żadnej publiczności nie pozostawi sobie obojętną. Brał udział w Wielkich Trasach Stand-Up Polska, Nowym Rozdaniu, grał na Gali Stand-upu w Katowickim Spodku. Jednak tryumfy i sukcesy nikogo nie chronią od rozczarowań i frustracji, które Michał zawsze jako pierwsze bierze na komediowy warsztat by zaserwować te sceny jako tematy do pośmiania i refleksji.
https://www.youtube.com/watch?v=fQlSs2zuULI
Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego Stand-Upu.
https://www.youtube.com/watch?v=hbjS2I4cqA0
Wydarzenie poprowadzi Erwin Suszwedyk człowiek znający Nowogard od Wierzbięcina po Truskolas.(esz.)

Bilety:
30 zł W PRZEDSPRZEDAŻY
40 zł W DNIU WYDARZENIA