LzM | KAROLINA BRUCHNICKA PRZYJEDZIE DO NOWOGARDU

LzM | KAROLINA BRUCHNICKA PRZYJEDZIE DO NOWOGARDU

Przedstawiamy pierwszego z gości tegorocznego 23. Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” w Nowogardzie. Z widzami naszego wydarzenia spotka się KAROLINA BRUCHNICKA, odtwórczyni głównej i tytułowej roli w filmie „Córka trenera”.

KAROLINA BRUCHNICKA urodziła się w 1994 roku w Wałbrzychu, w 2019 roku ukończyła Wydział Aktorski PWSFTViT w Łodzi, ale ma na swoim koncie już sporo osiągnięć oraz m.in. pracę jako modelka… w Azji. Za spektakl "Przebudzenie wiosny" w reżyserii Kuby Kowalskiego `otrzymała nagrodę za najlepszą rolę żeńską na 9. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych w Rabacie w 2017 roku. Za ten sam spektakl została doceniona wraz z zespołem na 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w 2018 roku. W maju 2019 roku rola w filmie „Córka trenera” przyniosła jej Nagrodę "Rising Star" dla najlepszego aktorskiego debiutu w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych na festiwalu Off Camera w Krakowie.

 Występ w „Córce trenera” w reżyserii Łukasza Grzegorzka był jej dużym kinowym debiutem, a na planie spotkała się z między innymi Jackiem Braciakiem i Agatą Buzek. Niedługo potem wystąpiła w „Monumencie” w reżyserii Jagody Szelc. Widzowie mogą ją kojarzyć także z występu w serialu „M jak miłość”, gdzie zagrała postać Kai.

 W Nowogardzie, podczas „Lata z Muzami”, Karolinę Bruchnicką będzie można obejrzeć w filmie „Córka trenera”, a po seansie odbędzie się jej spotkanie z publicznością. Dokładną datę i godzinę spotkania podamy w późniejszym terminie. (ks) Więcej na www.festiwal.ndk.pl