KONKURS FOTOGRAFICZNY ONLINE "I CO ZA TYM OKNEM?"

KONKURS FOTOGRAFICZNY ONLINE "I CO ZA TYM OKNEM?"

W tym dziwnym czasie wcale nie musi być smutno! Znaleźliśmy sposób na dobrą zabawę i rozwój artystyczny w jednym: konkursy NDK online! Bądźcie z nami na www.ndk.pl i naszym profilu facebookowym.(ms)

Pracownia Filmowo - Fotograficzna Nowogardzkiego Domu Kultury ogłasza konkurs fotograficzny, którego tematem jest pytanie „I co za tym oknem?”.
Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci i młodzież z gminy Nowogard. Do zrobienia fotografii wystarczy telefon komórkowy lub każda inna forma aparatu, który zarejestruje obraz.
Fotografie w formie JPG, nie większe niż 10 megabajtów, wraz z kartą zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17 kwietnia 2020 r., godz. 15:00.
Fotografie zostaną ocenione przez Jury powołane przez NDK Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany drogą email oraz na portalu społecznościowym i stronie internetowej Nowogardzkiego Domu Kultury. Nagrodą dla zwycięscy będzie miesięczny, bezpłatny udział w zajęciach Pracowni Filmowo – Fotograficznej NDK oraz nagrody rzeczowe.
Fotografie powinny mieć opis: tytuł, data wykonania oraz imię i nazwisko autora.
Nadsyłamy nie więcej niż trzy fotografie lub jeden zestaw fotografii (zestaw fotografii rozumiemy jako opowieść lub kompozycje pokazaną na więcej niż jednym dziele).
Fotografie nie spełniające w/w wytycznych nie wezmą udziału w konkursie.
Najlepsze fotografie pokażemy na naszych kanałach informacyjnych, czyli portalu społecznościowym Facebook oraz stronie www.ndk.pl.
Zgody:
- przesyłając kartę zgłoszenia uczestnik, rodzic/opiekun prawny wyraża zgodę na udział swój lub dziecka w konkursie fotograficznym oraz na przetwarzanie danych osobowych w zakresie organizacji konkursu, zgodę na wykorzystanie i publikację wizerunku dziecka w celu organizacyjnych i promocji konkursu,
- przesyłając kartę zgłoszenia uczestnik, rodzic/opiekun prawny w imieniu osoby niepełnoletniej oświadcza, że jest autorem fotografii, a fotografia nie narusza praw autorskich osób trzecich,
- przesyłając kartę zgłoszenia uczestnik, rodzic/opiekun prawny akceptuje w/w wytyczne Konkursu fotograficznego „I co za tym oknem?” w całości.

załącznik: