KONCERT | WŚRÓD NOCNEJ CISZY...

KONCERT | WŚRÓD NOCNEJ CISZY...

Koncert Kolęd to nieodłączny element, który na stałe zapisał się w kalendarzu Nowogardzkiego Domu Kultury. W niedzielne popołudnie 15 grudnia na naszej scenie zabrzmiały: kolędy, pastorałki oraz świąteczne piosenki.

Publiczność usłyszała znane utwory w nowych aranżacjach jak i w tradycyjnych wykonaniach. Muzyka, świąteczne dekoracje stworzyły ciepły rodzinny nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć m.in. ”MIZERNA CICHA”, „WŚRÓD NOCNEJ CISZY”, „JEZU BOŻE DZIECIĘ”, „ŚWIEĆ GWIAZDECZKO”. W części finałowej koncertu Pani Dyrektor Aneta Drążewska złożyła wszystkim serdeczne życzenia Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W podziękowaniu za moc wzruszeń, jakich dostarczył koncert wypełniona po brzegi Widownia, długo oklaskiwała naszych małych i dużych wykonawców. Bardzo dziękujemy, iż ten wieczór spędziliście z nami. Już teraz chcielibyśmy Zaprosić Państwa za rok na kolejny Koncert Kolęd, który będzie równie piękny i magiczny.

W KONCERCIE WZIELI UDZIAŁ:
ZESPÓŁ ŚPIEWACZY WESOŁA FERAJNA – instr. Barbara Źróbek, kapelmistrz: Andrzej Lubczyński,
ZESPÓL WOKALNY NOVO SINGERS – instr. Magdalena Sułkowska
ZESPÓŁ WOKALNY ANIMANDO – instr. Lech Jurek
ZESPÓL INSTRUMENTALNY AK-CENTY- instr. Lech Jurek
DZIECIĘCY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA – instr. Barbara Źróbek, Andrzej Lubczyński

SOLIŚCI:
JULIA MĄKOWSKA, DOROTA MOŚCIŃSKA, ks. WALDEMAR PIĄTEK, NATALIA PUTKO, KLARA KRASZEWSKA, GABRIELA SAWICKA WIKTORIA FEDEŃCZAK, MONIKA JEREMICZ, AMELIA WICIŃSKA, MACIEK SUŁKOWSKI, NIKOLA SYNOWIEC- instr. Damian Wójcik GABRIELA TRYKACZ, ANTONINA DURAJ - instr. Andrzej Lubczynski

Reżyseria: Aneta Drążewska
Oświetlenie: Ryszard Ścibor
Nagłośnienie: Michał Pertkiewicz, Przemysław Rogin,
Inspicjenci: Beata, Krzysztof, Kamilla, Jolanta, Kinga, Marianna, Ania
Film: Cezary Mielewczyk
Foto: Marzena Marcinkiewicz 

koncertkoled
Zapraszamy do galerii