KONCERT CHARYTATYWNY „ZAGRAJMY JAK ZA DAWNYCH LAT”

KONCERT CHARYTATYWNY „ZAGRAJMY JAK ZA DAWNYCH LAT”

Mieszkańcy Nowogardu! 8 października o godzinie 16:00 w Nowogardzkim Domu Kultury odbędzie koncert dla Michała Kozery. W repertuarze stare, dobre, polskie przeboje w ciekawych aranżacjach oraz… niespodzianka!

Jaka? Przekonajcie się sami. Pomóżmy Michałowi i jego cudownej żonie Justynie wrócić do normalnego życia! Cała kwota ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczona na dalszą rehabilitację Michała. Cegiełki w cenie 50 zł są do nabycia w kasie NDK.
Można również dokonać wpłaty na konto Michała na SIEPOMAGA (przy wpłacie należy określić liczbę osób biorących udział w koncercie oraz imiona, jeśli miałby być to jeden przelew dla kilku osób, ponieważ będzie to weryfikowane przy odbiorze biletów oraz dopisać koncert dla Michała) https://www.siepomaga.pl/michal-kozera Dowód wpłaty należy wymienić na cegiełkę w kasie NDK.

27 lipca 2021 roku to feralny dzień, który zmienił wszystko w życiu Michała i jego żony. Trening motocrossowy, dzień jak każdy inny, zakończył się tragicznie. Mężczyzna przeżył wypadek i w ciężkim stanie rozpoczął walkę o życie. Obrzęk mózgu, niewydolność oddechowa, respirator. Tylko specjalistyczna pomoc jest w stanie mu pomóc. Intensywna rehabilitacja to ogromne koszty. Michał ma dopiero 28 lat!  Pozwól odzyskać normalne życie jemu oraz jego żonie Justynie!