E.ART | NOWE ZAJĘCIA PLASTYCZNE!

E.ART | NOWE ZAJĘCIA PLASTYCZNE!

Zapraszamy młodzież (13+) i dorosłych do zapisów na warsztaty rysunku i malarstwa „Twórcze oko”.

Warsztaty skierowane są dla osób, które pragną doskonalić swój warsztat artystyczny, rozwijać umiejętności związane z kreacją artystyczną w dziedzinie rysunku i malarstwa oraz wszystkich tych, którzy postrzegają w sobie potrzebę rozwoju kreatywności.

Program warsztatów zawiera elementy podstaw warsztatowego rysunku i malarstwa w tym miedzy innymi: zapoznanie i praktyczne zastosowanie technik rysunkowych i malarskich takich jak: ołówek, węgiel, tusz, pastele, tempera, akwarela, akryl, olej. Kluczowym punktem programu jest nauka postrzegania otaczającej nas rzeczywistości materialnej i nauka wnikliwej obserwacji natury, jej walorów i wszystkich kluczowych dla artysty aspektów obserwowanej przestrzeni. Zajęcia wstępnie przygotowują uczestników do egzaminów na akademickie kierunki artystyczne oraz do liceów plastycznych. W ramach warsztatów uczestnicy będą mogli przygotować teczkę prac artystycznych, która jest elementem rekrutacji na studia wyższe o profilu artystycznym, jak również do liceów plastycznych.

Prowadząca, Agnieszka Rek-Lipczyńska jest wieloletnim nauczycielem akademickim, Kierownikiem Katedry Architektury Wnętrz Wydziału Architektury ZUT w Szczecinie.

Pierwsze zajęcia już we wtorek 15.02.2022 r., godz. 16:30, zapisy bezpośrednio u instruktora: 609 157 104