Osiagnięca wszystkie

2019/2020

DZIECIĘCY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA – instruktor BARBARA ŹRÓBEK

  • III MIEJSCE – GABRIELA SAWICKA – etap wojewódzki I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka

STUDIO PIOSENKI – instruktor ANDRZEJ LUBCZYŃSKI

  • I MIEJSCE – OLOWIA ŻÓŁTEK w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. kl. I – III)
  • II MIEJSCE – GABRIELA TRYKACZ w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. przedszkole)

STUDIO WOKALNE – instruktor DAMIAN WÓJCIK

  • II MIEJSCE – WIKTORIA FULDER w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. kl. I – III)
  • III MIEJSCE – MARCIN SIMIŃSKI w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. Open)
  • WYRÓZNIENIE – RÓŻA SARAN w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. kl. I – III)
  • WYRÓŻNIENIE – MACIEJ SUŁKOWSKI w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. kl. I – III)
  • WYRÓŻNIENIE – ZUZANNA KĘDZIA w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. kl. IV – VIII)
  • WYRÓŻNIENIE – AMELIA WICIŃSKA w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. kl. IV – VIII)
  • WYRÓŻNIENIE – MONIKA JEREMICZ w V Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi” (kat. Open)

TEATR JUNIOR – instruktor ELŻBIETA TARCZYŃSKA

  • LAUREAT – MARIA WIATR w miejsko – gminnym Małym Konkursie Recytatorskim
  • LAUREAT – OSKAR DURAJ w miejsko – gminnym Małym Konkursie Recytatorskim

2018/2019

KAPELA RYCHA- instruktor RYSZAR ZAGÓRSKI

  • III MIEJSCE – Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych „ O Złotą Sztachetkę”

WESOŁA FERAJNA- instruktor BARBARA ZRÓBEK, ANDRZEJ LUBCZYŃSKI

  • III MIEJSCE- Przegląd Zespołów Ludowych „Baba Wielkanocna”

TEATR FONEM- instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • LAUREAT- etap powiatowy w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych
  • WYRÓŻNIENIE- etap Wojewódzki w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych

TEATR MINI- instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • WYRÓŻNIENIE- SZYMON BURAK w Powiatowym Małym Konkursie Recytatorskim

STUDIO WOKALNE- instruktor DAMIAN WÓCIK

  • II MIEJSCE - MAJA TĘBŁOWSKA na Regionalnym XIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej „Gwiazdka”

STUDIO PIOSENKI- instruktor MARZENNA PIOTROWICZ

  • I MIEJSCE HANNA KULAK na IV Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi”
  • LAUREAT- HANNA KULAK na Rejonowym Konkursie Piosenki Dziecięcej w NDK
  • LAUREAT- KLARA KRASZEWSKA w Rejonowych Eliminacjach Wstępnych do Konkursu Ogólnopolskiego „Wygraj Sukces”
  • LAUREAT - KLARA KRASZEWSKA w Rejonowym Przeglądzie Solistów i Zespołów Estradowych w NDK
  • I MIEJSCEANTONINA DURAJ na Regionalnym XIII Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej „Gwiazdka”

ZESPÓŁ WOKALNY „KOLOROWE NUTKI”- instruktor MARZENNA PIOTROWICZ

  • LAUREAT- Rejonowy Konkurs Piosenki Dziecięcej w NDK

ZAJĘCIA MALARSKIE GRUPA 10+- instruktor KAMILA SIEDLECKA

  • I MIEJSCE- MONIKA BROCKA w Gminnym Konkursie „Sprzątaj po swoim psie”

2017/2018

 KAPELA RYCHA- instruktor RYSZAR ZAGÓRSKI

  • II MIEJSCE – W Międzynarodowym Spotkaniu z Folklorem- Łobeska Baba Wielkanocna

ZESPÓŁ FLESZ DANCE I – instruktor AGATA KUBIAK

  • I MIEJSCE - w Turnieju tańca Deart WADF w Goleniowie
  • I MIEJSCE - w XV Nowogardzkich Spotkaniach tanecznych o puchar Burmistrza Nowogardu
  • LAUREAT - w Rejonowym Przeglądzie Tanecznym Amatorskiego Ruchu Artystycznego
  • WYRÓŻNIENIE- w Wojewódzkim Przeglądzie tanecznym
  • I MIEJSCE- w IV Turnieju Tańca Dance Stars w Szczecinie

ZESPÓŁ FLESZ DANCE II – instruktor AGATA KUBIAK

  • I MIEJSCE - w turnieju Tańca Deart WADF w Goleniowie
  • I MIEJSCE - w XV Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych o puchar Burmistrza Nowogardu
  • I MIEJSCE - w VIII festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie
  • LAUREAT - w Rejonowym Przeglądzie Tanecznym Amatorskiego Ruchu Artystycznego
  • MIEJSCE - w IV Turnieju Tańca Dance Stars w Szczecinie

WESOŁA FERAJNA- instruktor BARBARA ŹRÓBEK

  • II MIEJSCE - Baba Wielkanocna
  • WYRÓŻNIENIE - Raz na ludowo

TEATR FONEM - instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • LAUREAT - w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych

TEATR SKRAJU - instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • WYRÓŻNIENIE - w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych

TEATR MINI - instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • LAUREAT - w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych

STUDIO WOKALNE - instruktor ANDRZEJ GROCHOWSKI

  • WYRÓŻNIENIE - MAJA TĘBŁOWSKA na Ogólnopolskim festiwalu Piosenki "Zacznij od Bacha" w Chojnie
  • II MIEJSCE - MAJA TĘBŁOWSKA: w Konkursie Pieśni Patriotycznej „ Polskie drogi”
  • WYRÓZNIENIE - NIKOLA WALCZAK w Rejonowym Przeglądzie Solistów i Zespołów Estradowych, Nowogard
  • LAUREAT - WERONIKA LALIK na rejonowym Przeglądzie Solistów i Zespołów Estradowych, Nowogard

STUDIO WOKALNE „ NUTECZKA”- instruktor: MARZENNA PIOTROWICZ

  • WYRÓŻNIENIE - KLARA KRASZEWSKA: Konkurs Piosenki Polskiej w Skolwinie
  • LAUREAT - KLARA KRASZEWSKA; Rejonowy Przegląd Solistów ARA
  • LAUREAT - KLARA KRASZEWSKA: Eliminacje wstępne do Konkursu Ogólnopolskiego „Wygraj Sukces”
  • WYRÓŻNIENIE - KLARA KRASZEWSKA: Eliminacje regionalne do Konkursu Ogólnopolskiego „ Wygraj Sukces”
  • III MIEJSCE - KLARA KRASZEWSKA: II Regionalny Konkurs Piosenki Ludowej
  • III MIEJSCE - ZUZANNA KĘDZIA: III Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Polskie drogi”
  • WYRÓŻNIENIE - ZUZANNA KĘDZIA: Eliminacje do Konkursu Ogólnopolskiego „Wygraj Sukces”
  • II MIEJSCE - ZUZANNA KĘDZIA: Giełda Zespołów i Solistów „EKO- MIX” Płoty 2018
  • I MIEJSCE - EMILIA BAZYL: Przegląd Piosnki Żeglarskiej „ Szuwary 2018”
  • WYRÓŻNIENIE - EMILIA BAZYL: II Regionalny Konkurs Piosenki Ludowej „ Piękna nasza Polska cala”
  • I MIEJSCE - ANTONINA DURAJ: II Regionalny Konkurs Piosenki Ludowej „ Piękna nasza Polska cała”
  • WYRÓŻNIENIE - DOMINIKA OŚLIZŁO: Przegląd Piosenki Żeglarskiej „Szuwary 2018”
  • WYRÓŻNIENIE - OLIWIA MAJCHER: Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej
  • WYRÓŻNIENIE - OLIWIA MAJCHER: Eliminacje wstępne do Konkursu Ogólnopolskiego „ Wygraj Sukces”
  • LAUREAT - HANNA KULAK: Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej
  • II MIEJSCE - HANNA KULAK: Przegląd Piosenki Żeglarskiej „Szuwary 2018”
  • II MIEJSCE - MARCEL PERTKIEWICZ: II Regionalny Konkurs Piosenki Ludowej „Piękna nasza Polska cała”
  • LAUREAT - MARCEL PERTKIEWICZ: Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej
  • WYRÓŻNIENIE - MARCEL PERTKIEWICZ: III Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi”
  • I MIEJSCE - NATALIA OLSZEWSKA: Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej” Gwiazdka” w Dobrej
  • WYRÓŻNIENIE - NATALIA OLSZEWSKA: Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej

ZESPÓŁ „KOLOROWE NUTKI” - instruktor MARZENNA PIOTROWICZ

  • I MIEJSCE - Przegląd Piosenki Żeglarskiej „Szuwary 2018”

ZESPÓŁ WOKALNY ANIMANDO - instruktor LECH JUREK

  • III MIEJSCE- Przegląd Piosenki Żeglarskiej „Szuwary 2018”

ZESPÓŁ WOKALNY AD LIBITUM - instruktor MAGDALENA SUŁKOWSKA

  • LAUREAT - Konkurs Koncert „Talent Roku” w kategorii Chóry z zespoły kameralne

2016/2017

 ZESPÓŁ FLESZ DANCE I - instruktor AGATA KUBIAK

  • GRAND PRIX – Ogólnopolskie XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu
  • WYRÓŻNIENIE – Ogólnopolski VII Turniej Tańca Keep Art w Dębnie
  • I MIEJSCE – Ogólnopolski VII Turniej Tańca Keep Art w Dębnie
  • I MIEJSCE – Ogólnopolski VII Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

ZESPÓŁ FLESZ DANCE II - instruktor AGATA KUBIAK

  • I MIEJSCE – Ogólnopolskie XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu
  • WYRÓŻNIENIE – Ogólnopolski VII Turniej Tańca Keep Art w Dębnie
  • I MIEJSCE – Ogólnopolski III Dance Star w Szczecinie
  • I MIEJSCE – Ogólnopolski VII Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

TEATR FONEM – instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • LAUREAT – Wojewódzkie Prezentacje Amatorskich Zespołów Teatralnych

TEATR SKRAJU – instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • LAUREAT – Wojewódzkie Prezentacje Amatorskich Zespołów Teatralnych

RECYTATORKA – WIKTORIA PAWŁOWSKA – instruktor ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • LAUREAT – Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski

STUDIO WOKALNE – instruktor ANDRZEJ GROCHOWSKI

  • FINALISTKA – MAJA TĘBŁOWSKA – Ogólnopolski Przegląd Piosenki w Sycowie
  • II MIEJSCE – MAJA TĘBŁOWSKA – Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Na dobre i złe”
  • FINALISTKA – MAJA TĘBŁOWSKA Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Solo – Tutti”, Bydgoszcz
  • NAGRODA EUROFESTIWALU – WERONIKA LALIK – Ogólnopolski Zjazd Młodych Gwiazd, Szczecin
  • NOMINACJA – WERONIKA LALIK – Międzynarodowy „Euro Stars”, Malta 2017

STUDIO PIOSENKI – instruktor MARZENA PIOTROWICZ

  • II MIEJSCE – KLARA KRASZEWSKA – Wojewódzki Przegląd Piosenki „ Skolwińskie Przeboje”
  • NOMINACJA DO TALENT ROKU – KLARA KRASZEWSKA – Wojewódzki Przegląd Piosenki
    Dziecięcej

2015/2016

 ZESPÓŁ FLESZ DANCE II- instruktor AGATA KUBIAK

  • NOMINACJA do Koncertu Galowego Talent Roku 2016. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
  • LAUREAT w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego
  • I MIEJSCE – II Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Dance Star w Szczecinie
  • III MIEJSCE – VI Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie
  • I MIEJSCE – VI Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie
  • I MIEJSCE – XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu
  • LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego

ZESPÓŁ FLESZ DANCE I- instruktor AGATA KUBIAK

  • NOMINACJA do Koncertu Galowego Talent Roku 2016 – Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
  • LAUREAT w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego
  • I MIEJSCE - II Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Dance Star w Szczecinie
  • WYRÓŻNIENIE - VI Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie
  • I MIEJSCE - VI Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie
  • I MIEJSCE - XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu
  • LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego

ZESPÓL TEATRALNY "COŚ" - instruktor: ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • II MIEJSCE w Wojewódzkim Turnieju Teatralnym- Nowogard 2016
  • LAUREAT w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Amatorskich Zespołów Teatralnych Świdwin
  • LAUREAT w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Amatorskich Zespołów Teatralnych (etap rejonowy) Nowogard

ZESPÓL TEATRALNY "PIECUCHY Z NDK" - instruktor: ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

  • LAUREAT w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Amatorskich Zespołów Teatralnych (etap rejonowy) - Nowogard 2016

STUDIO WOKALNE „NUTECZKA” – instruktor: MARZENNA PIOTROWICZ

  • LAUREAT - Klara Kraszewska: Giełda solistów i zespołów EKO – MIX 2016 w kategorii „soliści 10-12 lat”
  • LAUREAT - Klara Kraszewska: Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej ARA 2016
  • II MIEJSCE - Klara Kraszewska: Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznych w kategorii „szkoły podstawowe”
  • WYRÓŻNIENIE - Agata Kazimierczak: Giełda solistów i zespołów EKO – MIX 2016 w kategorii „soliści 10-12 lat”
  • WYRÓŻNIENIE - Zuzanna Kędzia: Giełda solistów i zespołów EKO – MIX 2016 w kategorii „soliści 7- 9 lat”
  • LAUREAT - Zuzanna Kędzia: Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej ARA 2016

KTS „FLESZ” – instruktor MIKOŁAJ KUBIAK

Nowogardzkie Spotkania Taneczne 9.04.2016

  • II MIEJSCE - 10-11 E Antoni Błażewicz – Zuzanna Pędziszczak
  • III MIEJSCE - Brajan Szafran – Martyna Marchewka
  • I MIEJSCE - 8-9 E Wojciech Jesionka – Kaja Żminda
  • II MIEJSCE - pow 15 C Damian Bęben – Sandra Dąbrowska LA
  • II i III MIEJSCE pow 15 B Marcel Marchewka – Martyna Dworak

    TTT Kamień Pomorski 19.03.2016
  • I MIEJSCE 10-11 E Brajan Szafran – Martyna Marchewka
  • II MIEJSCE Antoni Błażewicz – Zuzanna Pędziszczak
  • II MIEJSCE - pow 15 C Damian Bęben – Sandra Dąbrowska LA 
  • III MIEJSCE Radosław Gawroński – Katarzyna Staśkiewicz LA
  • III MIEJSCE pow 15 B Marcel Marchewka – Martyna Dworak ST 

    Amber Cup 28.02.2016
  • II MIEJSCE - pow 15 C Damian Bęben – Sandra Dąbrowska LA
  • III MIEJSCE Radosław Gawroński – Katarzyna Staśkiewicz LA

    TTT o Kwiat Krokusa Szczecin 20.02.2016
  • II MIEJSCE - 10-11 E Brajan Szafran – Martyna Marchewka
  • III i VI MIEJSCE - pow 15 C Damian Bęben – Sandra Dąbrowska
  • III MIEJSCE - pow 15 B Marcel Marchewka – Martyna Dworak ST

    TTT o Puchar Wójta Deszczna
  • I MIEJSCE 8-9 E Wojciech Jesionka – Kaja Żminda
    II MIEJSCE - 12-13 E Paweł Szmagliński – Dagmara Jedynak
    II MIEJSCE - pow 15 C Damian Bęben – Sandra Dąbrowska LA 

    Puchar Województwa Zachodniopomrskiego 5.12.2015
  • I MIEJSCE - 8-9 E Wojciech Jesionka – Kaja Żminda
  • III MIEJSCE - 10-11 E Antoni Błażewicz – Zuzanna Pędziszczak
  • I MIEJSCE - 12-13 E Nikodem Kuczyński – Barbara Możdzeń
  • VI MIEJSCE - pow 15 B Marcel Marchewka – Martyna Dworak ST
  • I MIEJSCE - pow 15 C Radosław Gawroński – Katarzyna Staśkiewicz LA 1 miejsce
  • VI MIEJSCE - Damian Bęben – Sandra Dąbrowska LA 

    TTT o Puchar Burmistrza Kostrzyna
  • II MIEJSCE - 12-13 E Nikodem Kuczyński – Barbara Możdzeń 
  • III MIEJSCE - Paweł Szmagliński – Dagmara Jedynak 3 miejsce

    Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
  • Wojciech Jesionka – Kaja Żminda Wice mistrz okręgu
  • I MIEJSCE Jakub Miksa – Maja Tębłowska 12-13 D LA
  • Marcel Marchewka – Martyna Dworak pow 15 S ST 3 miejsce oraz tytuł 3 wice Mistrza Województwa w kategorii Youth

    Puchar Regionów Polski Północnej
  • 8-9 E Wojciech Jesionka – Kaja Żminda 2 miesce tytuł Wice Mistrza Polski Północnej
  • IV MIEJSCE 10-11 E Hubert Jadwiżyc – Gabriela Oraczyńska 

    Wyspa Wolin 10.10.2015
  • II MIEJSCE - 10-11 E Hubert Jadwiżyc – Gabriela Oraczyńska
  • II MIEJSCE - 12-13 E Nikodem Kuczyński – Barbara Możdzeń

ANDEOR - instruktor: URSZULA KLIMCZAK

  • WYRÓŻNIENIE - XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne – Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2016 r.)
  • LAUREAT - Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2016 r.)

ANDEOR MINI - instruktor: URSZULA KLIMCZAK

  • WYRÓŻNIENIE - XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne – Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2016 r.)

STUDIO WOKALNE – instruktor: ANDRZEJ GROCHOWSKI

  • MAJA TĘBŁOWSKA: I MIEJSCE w X edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej "Gwiazdka" w Dobrej Nowogardzkiej
  • MAJA TĘBŁOWSKA: I MIEJSCE w Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej 05.11.2015r. Nowogard
  • MAJA TĘBŁOWSKA: NOMINACJA do Finału 21 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" 14.05.16r. Czaplinek
  • WERONIKA LALIK: NOMINACJA do Finału 21 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" 14.05.16r. Czaplinek
  • MAJA TĘBŁOWSKA - UDZIAŁ w Finale 21 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" 9-11 czerwca 2016
  • MAJA TĘBŁOWSKA - LAUREAT Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej 21.05.16r. Szczecin
  • WERONIKA LALIK- LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Piosenki I Zesp. Estradowych Nowogard
  • JULIA MĄKOWSKA- LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Piosenki I Zesp. Estradowych Nowogard
  • MAJA TĘBŁOWSKA - WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Piosenka na dobre i na złe" 17-18.10.16r. Szczecin
  • MAJA TĘBŁOWSKA - NOMINACJA do Udziału W Koncercie Laureatów Talent Roku 2016 19.06.16r. Szczecin
  • MAJA TĘBŁOWSKA - UDZIAŁ w 15 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej "Dozwolone do lat 19" 12.12.15r. Stargard
  • Maja TĘBŁOWSKA - I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Morskiej "Wiatraczek-2016" 18.08.16r. Świnoujście
  • Weronika LALIK - GRAND PRIX w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Morskiej "Wiatraczek-2016 18.08.16r. Świnoujście
  • MAJA TĘBŁOWSKA - WYRÓŻNIENIE w 9 Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych 13.01.16r. Ińsko
  • WERONIKA LALIK - LAUREAT 9 Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych 13.01.16r. Ińsko
  • MAJA TĘBŁOWSKA - 1 MIEJSCE w Ogólnopolskim Dziecięco-Młodzieżowym Festiwalu Piosenki "O Bursztynową Nutkę" 03.06.16r. Trzebiatów
  • Weronika LALIK - GRAND PRIX w Ogólnopolskim Dziecięco-Młodzieżowym Festiwalu Piosenki "O Bursztynową Nutkę" 03.06.16r. Trzebiatów
  • Weronika LALIK - II NAGRODA Festiwal Piosenki "Solo Tutti" Bydgoszcz
  • Weronika LALIK- III NAGRODA Konkurs Piosenek Wojciecha Młynarskiego- Warszawa

2014/2015

 STUDIO WOKALNE „NUTECZKI” - instruktor: MARZENNA PIOTROWICZ

  • ZUZANNA KĘDZIA – LAUREATKA: Rejonowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej ARA 2015 oraz Giełdy Solistów i Zespołów EKOMIX 2015 w Płotach

ZESPÓŁ FLESZ DANCE KIDS - instruktor AGATA KUBIAK

  • LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2015 r.).
  • WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2015 r.).
  • I MIEJSCE- XII Nowogardzkie Spotkania Taneczne- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2015 r.).
  • WYRÓŻNIENIE -V Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie (2015 r.)
  • WYRÓŻNIENIE- V Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie (2015 r).
  • I MIEJSCE- I Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Dance Star w Szczecinie (2015 r.).

ZESPÓŁ FLESZ DANCE II- instruktor AGATA KUBIAK

  • WYRÓŻNIENIE w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2015 r.).
  • I MIEJSCE- XII Nowogardzkie Spotkania Taneczne- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2015 r.).
  • III MIEJSCE -V Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie (2015 r.)
  • WYRÓŻNIENIE- V Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie (2015 r)
  • WYRÓŻNIENIE- I Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Dance Star w Szczecinie (2015 r.).

2013/2014

 MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TANECZNY ANDEOR I - instruktor: URSZULA KLIMCZAK

  • WYRÓŻNIENIE - Rejonowe Konfrontacje Taneczne - Nowogard (2014 r.)

ZESPÓŁ FLESZ DANCE II - instruktor: AGATA KUBIAK

  • LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2013 r.).
  • GRAND PRIX- X Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2013 r.)
  • LAUREAT- X Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2013 r.)
  • II MIEJSCE- III Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie (2013 r.)
  • II MIEJSCE - Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie (2013 r)
  • LAUREAT- Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2014 r.)
  • LAUREAT - XI Nowogardzkie Spotkania Taneczne- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2014 r.)

ZESPÓŁ FLESZ DANCE KIDS - instruktor: AGATA KUBIAK

  • WYRÓŻNIENIE - Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2013 r.).
  • II MIEJSCE - X Nowogardzkie Spotkania Taneczne- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2013 r.)
  • WYRÓŻNIENIE - III Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie (2013 r.)
  • WYRÓŻNIENIE - Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie (2013 r.)
  • LAUREAT - Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2014 r.).
  • LAUREAT - XI Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2014 r.)

 STUDIO PIOSENKI DZIECIĘCEJ - instruktor: MARZENNA PIOTROWICZ

  • KLARA KRASZEWSKA - WYRÓŻNIENIE w Rejonowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ARA (2014 r.)
  • PATRYCJA STASIAK - WYRÓŻNIENIE - Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej ARA (2014 r.)

STUDIO WOKALNE - instruktor: EDYTA BARYLISZYN-TUROWSKA

  • MAJA TĘBŁOWSKA - WYRÓŻNIENIE i kwalifikacja do kolejnego etapu- rejonowy konkurs Wygraj Sukces (2014 r.)
  • MAJA TĘBŁOWSKA - LAUREAT - Powiatowy Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ARA (2014 r.)

ZESPÓŁ ŚPIEWACZY WESOŁA FERAJNA - instruktor: BARBARA ŹRÓBEK i ALEKSANDER ŚMIGIEL

  • WYRÓŻNIENIE - Wojewódzki Przegląd Amatorskiego Ruchu Seniorów, Szczecin (2014 r.)

MŁODZIEŻOWE KOŁO MALARSKIE - instruktor: ZOFIA FRYDRYK

  • AMANDA RECH - WYRÓŻNIENIE - Wojewódzki Przegląd Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)
  • ADA RATAJCZAK - WYRÓŻNIENIE - Wojewódzki Przegląd Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)
  • OLA GARGULIŃSKA - LAUREAT - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)
  • WIKTORIA ANDRZEJEWSKA - LAUREAT - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa”
  • NIKOLA DAWGIEŁOWICZ - LAUREAT - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa”
  • ADA RATAJCZAK - LAUREAT - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)
  • WIKTORIA KLUSACZYK - LAUREAT - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa”
  • KACPER ŻELAZNOWSKI - LAUREAT - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa”
  • AMANDA RECH - LAUREAT - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)
  • AURELIA KUBACKA - WYRÓŻNIENIE - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa”
  • MIKOŁAJ RYBUS - WYRÓŻNIENIE - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa”

2012/2013

 ZESPÓŁ WOKALNO – INSTRUMENTALNY CRESCENDO – instruktor EWA SAWICKA

  • II miejsce w XVIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Goleniowie 2012
  • II miejsce w XIX Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Goleniowie 2013
  • Kwalifikacja do XX Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie 2013
  • KATARZYNA SOWUL – LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Solistów i muzycznych Zespołów Estradowych ARA 2013
  • KATARZYNA SOWUL – WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Przeglądzie Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych ARA 2013
  • MATEUSZ KOZŁOWSKI – I miejsce w Festiwalu Piosenki Szanty „Nowogardzkie Szuwary" w Nowogardzie 2013

FLESZ NOWOGARD – instruktor MIKOŁAJ KUBIAK

  • FILIP FEDEŃCZAK, MARTYNA DOBROWOLSKA – I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje (kategoria 8-9 lat, klasa "G")
  • ANTONI BŁAŻEWICZ, ZUZANNA PĘDZISZCZAK – II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje (kategoria 8-9 lat, klasa "G")
  • HUBERT JADWIŻYC, GABRIELA ORACZYŃSKA – II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje (kategoria 8-9 lat, klasa "G")
  • BOLESŁAW GRYGOWSKI, NIKOLA SZCZEŚNIAK – II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje (kategoria 8-9 lat, klasa "G")
  • RADOSŁAW GAWROŃSKI, NATALIA GAN – I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje (kategoria 14-15 lat, klasa "D", komb. 8 tańców). Podczas turnieju para Radosław Gawroński i Natalia Gan, dzięki zgromadzonym punktom, została przeklasyfikowana do klasy "C"
  • MAREK NIEMIRSKI, PAULINA KIJ – VI miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje / tańce standardowe (kategoria pow. 15 lat, klasa "C") i IV miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje / tańce latynoamerykańskie (kategoria pow. 15 lat, klasa "C")
  • MARCEL MARCHEWKA, KLAUDIA RAFIŃSKA – I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje / tańce standardowe (kategoria pow. 15 lat, klasa "B") i II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Międzyzdroje / tańce latynoamerykańskie (kategoria pow. 15 lat, klasa "C")
  • ANTONI BŁAŻEWICZ, ZUZANNA PĘDZISZCZAK – I miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 w Koszalinie (kategoria 8-9 lat, klasa "G")
  • PIOTR ŻELAZOWSKI, OLIWIA BANASIK – III miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 w Koszalinie (kategoria 8-9 lat, klasa "G")
  • JAKUB MIKSA, MAJA TĘBŁOWSKA – III miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 Koszalin (kategoria 10-11 lat, klasa "F")
  • SZYMON ARTELI, MARTYNA DWORAK – IV miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 Koszalin (kategoria 12-13 lat, klasa "D", kombinacja 8 tańców)
  • MAREK NIEMIRSKI, PAULINA KIJ – I miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 Koszalin / tańce latynoamerykańskie (kategoria pow. 15 lat, klasa "C") i VI miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 Koszalin / tańce standardowe (kategoria pow. 15 lat, klasa "C")
  • MARCEL MARCHEWKA, KLAUDIA RAFIŃSKA – II miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 Koszalin / tańce standardowe (kategoria pow. 15 lat, klasa "C") i VI miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Pasja Cup 2012 Koszalin / tańce latynoamerykańskie (kategoria pow. 15 lat, klasa "C")

ZESPÓŁ FLESZ DANCE KIDS – instruktor AGATA KUBIAK

  • Wyróżnienie w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego
  • II miejsce na X Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych - Wojewódzki Przegląd Zespołów
  • Wyróżnienie na III Wojewódzkim Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie
  • Wyróżnienie na Wojewódzkim Turnieju Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie

ZESPÓŁ FLESZ DANCE II – instruktor AGATA KUBIAK

  • Laureat w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego
  • Grand Prix na X Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu
  • Tytuł Laureata na X Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu
  • II miejsce na III Wojewódzkim Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie
  • II miejsce na Wojewódzkim Turnieju Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie

2011/2012

  PRACOWNIA PLASTYCZNA – instruktor ZOFIA FRYDRYK

  • JOANNA MIELEWCZYK – GŁÓWNA NAGRODA w Konkursie na plakat 40-lecia Nowogardzkiego Domu Kultury
  • JOANNA MIELEWCZYK – NAGRODA w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Rybniku.
  • MARTA KOZŁOWSKA, JULIA KIEDROWSKA – WYRÓŻNIENIA w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Rybniku.

ZESPÓŁ ŚPIEWACZY WESOŁA FERAJNA - instruktorzy BARBARA ŹRÓBEK i ALEKSANDER ŚMIGIEL

  • II miejsce na Stepnickich Spotkaniach Folklorystycznych (23.06.2012).

ZESPÓŁ PIOSENKI LUDOWEJ BŁYSKAWICZKA - instruktorzy BARBARA ŹRÓBEK i ALEKSANDER ŚMIGIEL

  • III miejsce na Stepnickich Spotkaniach Folklorystycznych (23.06.2012).

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA – instruktor GRZEGORZ MIELEWCZYK

  • KRZYSZTOF ZAMARA – NAGRODA w comiesięcznym konkursie fotograficznym NDK (marzec 2012).
  • KRZYSZTOF ZAMARA – I NAGRODA w kategorii do 16 lat w konkursie fotograficznym „Na granicy natury i cywilizacji" w ramach festiwalu Ekofilm 2012
  • MARTYNA KAWA – WYRÓŻNIENIE w konkursie na "Inspirujący portret" zorganizowanym przez Warszawską Szkołę Fotografii.

DZIECIĘCA GRUPA TEATRALNA WARSZTAT – instruktor JOLANTA GORNOWSKA

  • WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdwinie (18.05.2012).
  • LAUREAT w Rejonowych Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych w Nowogardzie (27.04.2012).

ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO BALANCE – instruktor URSZULA KLIMCZAK

  • WYRÓŻNIENIE w IX Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych - Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (22.04.2012).

PRACOWNIA WOKALNA - instruktor ANETA DRĄŻEWSKA

  • MAJA TĘBŁOWSKA - LAUREATKA Rejonowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej.

GRUPA FLESZ DANCE I – instruktor AGATA KUBIAK

  • LAUREAT w IV Turnieju Tańca Nowoczesnego o Basztę Pyrzycką 2011r.
  • LAUREAT w IX Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu 2012 r.
  • III MIEJSCE w II Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin 2012 r.
  • LAUREAT w Rejonowym Przeglądzie Tańca Amatorskiego Ruchu Artystycznego Nowogard 2012 r.
  • WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Przeglądzie Tańca Amatorskiego Ruchu Artystycznego Goleniów 2012 r.

GRUPA FLESZ DANCE II – instruktor AGATA KUBIAK

  • LAUREATA ORAZ GRAND PRIX na IV Turnieju Tańca Nowoczesnego o Basztę Pyrzycką 2011 r.
  • LAUREAT ORAZ GRAND PRIX na IX Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu 2012 r.
  • II MIEJSCE na II Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin 2012 r.
  • UDZIAŁ w Międzynarodowym Dniu Dziecka Brzdąc 2012 r.
  • POKAZ artystyczny na Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Dziwnów 2012 r.

ZESPÓŁ FLESZ NOWOGARD – instruktor MIKOŁAJ KUBIAK

  • ANTONI BŁAŻEWICZ, ZUZIA PĘDZISZCZAK – I MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")
  • KACPER KOKOCIŃSKI, MARTYNA MARCHEWKA – I MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")
  • KACPER KOKOCIŃSKI, NIKOLA SZCZEŚNIAK – I MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")
  • HUBERT JADWIŻYC, GABRIELA ORACZYŃSKA – I MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")
  • PIOTR ŻELAZOWSKI, KAJA KOWALSKA – II MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 8-9 lat, klasa "G")
  • PIOTR ŻELAZOWSKI, OLIWIA BANASIK – II MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 8-9 lat, klasa "G")
  • IGOR WOŹNIAK, MARTYNA DOBROWOLSKA – II MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 8-9 lat, klasa "G")
  • SZYMON KARAPUDA, MAJA KOWALSKA – I MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria 10-11 lat, klasa "G")
  • KRYSTIAN MORACZYŃSKI, WERONIKA WOJTACKA – II MIEJSCE w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria 10-11 lat, klasa "F")
  • MACIEJ KARCZOCHA, MARTA SULIMA - VI MIEJSCE w tańcach standardowych i latynoamerykańskich podczas VII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Kostrzynie nad Odrą