Przegląd skierowany jest do młodzieży od 13 roku życia i dorosłych. Celem konkursu jest m.in. propagowanie historii polskiej piosenki estradowej, a motywem przewodnim każdej edycji są polskie utwory z kolejnych dziesięcioleci, począwszy od lat 70. Uczestnicy prezentują się w trzech kategoriach: soliści, zespoły wokalne, zespoły wokalno – instrumentalne.

Dla laureatów przewidziane są nagrody za I, II i III miejsce!!!

KONKURS | „WYDŹWIĘKI” WYBRZMIAŁY!

KONKURS | „WYDŹWIĘKI” WYBRZMIAŁY!

Za nami I Regionalny Konkurs Piosenki „Wydźwięki NDK”, lata 70. 23.03.2022 r. jury w składzie: Piotr Szulc, Edyta Turowska i Justyna Jarzębińska wysłuchało 16 prezentacji i postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

Hanna Papa (Goleniowski Dom Kultury) – wyróżnienie i kwota 100 zł, Izabela Żurawska (NDK) – wyróżnienie i kwota 100 zł, Michał Pertkiewicz (NDK) – wyróżnienie i kwota 100 zł, zespół wokalny Novo Singers (NDK) – III miejsce i kwota 500 zł, Mateusz Tarkowski (Szkoła Muzyczna Casio w Stargardzie) – II miejsce i kwota 1000 zł, Klara Kraszewska (Goleniowski Dom Kultury) – I miejsce i kwota 1500 zł. Jury podkreśliło wysoki poziom organizacyjny przeglądu, podziękowało za pomysł i realizację „Wydźwięków” oraz pogratulowało wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu i pasji. Do usłyszenia za rok w przebojach z lat 80! (ms)

wydzwieki
Zapraszamy do galerii