WOŚP / AKTUALNOŚCI 2022

WOŚP 2022 | ZOBACZ, JESTEŚMY, GRAMY!

WOŚP 2022 | ZOBACZ, JESTEŚMY, GRAMY!

Przejrzyj na oczy! Jesteśmy w Nowogardzie i kwestujemy! Mimo niepogody – dorośli wolontariusze oraz ci młodsi – pod opieką swoich bliskich, wspólnie zdecydowali aby wyjść w stronę nowogardzian i wziąć udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zbierając pieniądze w celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Rano  - w Nowogardzkim Domu Kultury – odbyła się odprawa wolontariuszy, podczas której grupa wspólnie zdecydowała o wyjściu „w miasto”. Szefowa Sztabu Kamilla Ratajczak, dyrektor NDK Aneta Drążewska oraz Kierownik Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Nowogardzie podkom. Adam Mazurek przypomnieli nam o zasadach kwestowania. Dbamy o swoje bezpieczeństwo, jesteśmy widoczni – Wy również wyjdźcie w naszą stronę <3 w Każdy wolontariusz, którego spotkacie posiada puszkę oraz identyfikator.

Wciąż trwają aukcje allegro, które można znaleźć wpisując w wyszukiwarce hasło „Sztab Nowogard”. Licytujcie przewspaniałe dobra od naszych darczyńców: https://allegro.pl/listing?string=sztab%20nowogard. Jeśli zaszyliście się pod kocykiem ale w duszy gra Wam orkiestra – możecie wpłacić pieniądze naszym wolontariuszom od skarbonek, które znajdziecie pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/mz1mwe 

wosp22
Zapraszamy do galerii

(info: Martyna Kawa, foto: Dominika Rasińska-Peczeniuk)