W.ART | SZTUKA PRZYJDZIE DO CIEBIE!

W.ART | SZTUKA PRZYJDZIE DO CIEBIE!

17 czerwca br. o godz. 19:00 Polska Opera Królewska zaprasza na retransmisję online KONCERTU SYMFONICZNEGO / MOZART - BEETHOVEN. To niezwykłe wydarzenie z udziałem wybitnego skrzypka Janusza Wawrowskiego odbyło się 1 lutego 2019 r. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

Link do koncertu: https://bit.ly/3blIijz

18 czerwca br. Teatr Barakah świętuje 10 lecie premiery spektaklu „Szyc”. W związku z powyższym udostępni ten spektakl od godz. 19:00 (przez 3 godz.) https://www.facebook.com/events/191941428729961/

19 czerwca br. o godz. 18:00 Dom Kultury „13 MUZ” zaprasza na WIRTUALNY SPACER po Galerii Jedna Druga, gdzie obejrzymy WYSTAWĘ pn. „Może i las”. Wystawa „Może i las” to dwie wykreowane przestrzenie morza i lasu. Wykreowane abstrakcyjnie, jako przestrzenie multisensorycznego doświadczania koloru, formy, tekstury, zapachu, dźwięku, ale także paradoksu. Grupa Supergirls Do Design: Marta Szostek / Agata Kiedrowicz.
Link do wydarzenia: https://13muz.eu/wydarzenie/19-06-wirtualna-wystawa-moze-i-las/?instance_id=1270

19 czerwca br. od godziny 19:00 - do niedzieli 21 czerwca do godz. 23:30 Teatr Mazowiecki udostępni online spektakl "Boże mój!" Sesja terapeutyczna, w której pacjentem jest sam Bóg, to coś niecodziennego. Pan B. pojawia się nagle w gabinecie lekarki – samotnej matki autystycznego chłopca, prosząc o pomoc. Kto jednak w rzeczywistości tej pomocy potrzebuje, kto jest pacjentem a kto lekarzem, kto komu pomaga? Nie wydaje się to takie oczywiste, nie dajmy się zwieść pozorom.
Link do spektaklu: www.mik.waw.pl

19 czerwca br. o godz. 20:00 Panowie z Gentelmen’s Jazz podzielą się z Wami miłością do muzyki z 49. piętra Sky Tower. Podczas koncertu nie zabraknie autorskich utworów, jak i znanych aranżacji. Subtelne, a zarazem wyrafinowane brzmienia umilą Wam czas spędzany w domowym zaciszu.
Streaming live odbędzie się na: https://www.facebook.com/GentelmensJazz/?eid=ARCEC2Qe1n0yVpr2UpCdLVq643EHiHJnyvXZgy71rF8B_okx9eLzRidJ-VxeMFZAn4RRq42DZbNC4fSa

20 czerwca br. o godz. 19:00 Nowy Teatr zaprasza na spektakl „Wyjeżdżamy" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Wielka światowa wędrówka w tekście Levina znajduje swoje lokalne oblicze i lokalną skalę, w której odzwierciedlają się wszystkie niepokoje i ruchy w skali makro. Szykuje się rebelia, bunt dojrzałości przeciwko zawłaszczaniu terytorium wolności i wtłaczaniu naszego życia w tryby spokoju, oferowanego w zamian za uległość. W komedii na osiem pogrzebów kierunek podróży najczęściej prowadzi na tamten świat. Mimo biletu w jedną stronę, ochota na wyjazd nie maleje. Czy naprawdę jednak życie jest gdzie indziej? Czy nie lepiej i mądrzej skoncentrować się na budowie wspólnoty? Czy teraz jest czas romantycznych gestów, czy pozytywistycznej pracy dla wspólnego dobra?
W spektaklu udział wezmą m.in.: Agata Buzek, Magdalena Cielecka, Ewa Dałkowska, Maja Ostaszewska, Andrzej Chyra, Marek Kalita, Jacek Poniedziałek.
Streaming spektaklu będzie dostępny bez żadnych opłat na platformach Facebook i YouTube: https://www.facebook.com/events/3187009831361605/

20 czerwca br. o godz. 19:00 Teatr Dramatyczny zaprasza online na spektakl „Gardenia” w reż. Aldony Figury. Cztery kobiety w poszukiwaniu szczęścia. Konspiratorka państwa podziemnego, handlarka, życiowa oferma i biały kołnierzyk. Historia pewnej krakowskiej rodziny, a zarazem zbiorowy portret – Polki z butelką wódki, Polki w podróży służbowej, Polki na skraju załamania nerwowego, Polki zakochanej. Uniwersalna opowieść o życiu w zaklętym kręgu uzależnień przekazywanych w sztafecie pokoleń. Czy można przed tym uciec? Czy którejś z bohaterek się to uda?
Spektakl dostępny wyłącznie w dniu pokazu do godz. 23:59: https://www.facebook.com/events/2734857373420437/

20 czerwca br. o godz. 20:00 rozpocznie się pokaz online "Nietoperza" - pierwszego spektaklu Kornela Mundruczó, które węgierski reżyser zrealizował w Polsce w 2012 r. Akcja spektaklu odbywa się w niepokojącej scenerii zimnych, szpitalnych wnętrz domu na uboczu. To klinika eutanazyjna. “Nietoperz” w reż. Kornéla Mundruczó zmusza do refleksji i porusza tematy tabu. Czy i w jakim stopniu wolno nam decydować o własnym istnieniu?
Link do wydarzenia będzie aktywny do 21.06.2020 r. do godz. 23.59: http://trwarszawa.pl/projekty/wydarzenie/n/zostan-z-nami-nie-wychodz-z-teatru-nietoperz/

21 czerwca br. o godz. 19:00 Teatr Mały zaprasza na spektakl „Iluzje” autorstwa Iwana Wyrypajewa, w reż. Pawła Drzewieckiego. Pokaz odbędzie się na Facebooku Live Teatr Mały Tychy i YouTube. W obsadzie m.in. Katarzyna Herman, Marta Ścisłowicz i Bronisław Wrocławski.
Link do wydarzenia: https://teatrmaly.tychy.pl/teatr-maly-online/ (kr)

kostki biale