• Raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej o koronawirusie (stan na dzień 6.04.2020 r., godz. 18.00)

  Dodane: 6.04.2020

  Raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej o koronawirusie (stan na dzień 6.04.2020 r., godz. 18.00) Szanowni Państwo, w związku z pytaniami dotyczącymi ilości osób zakażonych koronawirusem publikujemy dzienny raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Raport zawiera między innymi ilość osób zakażonych na terenie województwa oraz zestawienie zakażeń z wyszczególnieniem na powiaty. Zestawienia te można śledzić na bieżąco na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Link do dziennych raportów - http://wsse.szczecin.pl/koronawirus-aktualnosci/

  Czytaj więcej...
 • Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem

  Dodane: 6.04.2020

  Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem

  Czytaj więcej...
 • Raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej o koronawirusie (stan na dzień 3.04.2020 r., godz. 20.00)

  Dodane: 3.04.2020

  Raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej o koronawirusie (stan na dzień 3.04.2020 r., godz. 20.00) Szanowni Państwo, w związku z pytaniami dotyczącymi ilości osób zakażonych koronawirusem publikujemy dzienny raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Raport zawiera między innymi ilość osób zakażonych na terenie województwa oraz zestawienie zakażeń z wyszczególnieniem na powiaty. Zestawienia te można śledzić na bieżąco na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Link do dziennych raportów - http://wsse.szczecin.pl/koronawirus-aktualnosci/

  Czytaj więcej...
 • Informacja – prace dezynfekcyjne w urzędzie

  Dodane: 3.04.2020

  Informacja – prace dezynfekcyjne w urzędzie Szanowni Mieszkańcy! W związku z panującym zagrożeniem związanym z epidemią koronawirusa oraz koniecznością przeprowadzenia prac dezynfekcyjnych w pomieszczeniach Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, w poniedziałek 6 kwietnia br. urząd będzie pracował od godz. 9.00. Odpowiednio – prosimy o kontakt telefoniczny z urzędnikami po godz. 9.00. Przepraszamy za utrudnienia.

  Czytaj więcej...
 • Ważne wsparcie dla ratowników medycznych. Burmistrz Robert Czapla przekazał im ozonator

  Dodane: 3.04.2020

  Ważne wsparcie dla ratowników medycznych. Burmistrz Robert Czapla przekazał im ozonator W piątek 3 kwietnia br. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla przekazał na rzecz nowogardzkiego pogotowia ratunkowego ozonator. Urządzenie, które zostało zakupione ze środków Gminy Nowogard, oczyszcza i dezynfekuje powietrze a co w obecnej sytuacji najważniejsze - zabija zarodniki, wirusy i drobnoustroje.Zakup i przekazanie ozonatora ratownikom medycznym jest kolejnym działaniem mającym przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Dzięki urządzeniu będą oni mogli dezynfekować wnętrza karetek oraz pomieszczenia pogotowia w Nowogardzie. - Pracownicy pogotowia ratunkowego w Nowogardzie ratują zdrowie i życie naszych mieszkańców każdego dnia. Od ich zdrowia zależy też nasze. Najgorszy scenariusz to zarażeni ratownicy, poddani kwarantannie i wyłączona z użytkowania karetka. Dlatego, aby wspomóc ich działania i zapewnić bezpieczeństwo ludzi zakupiliśmy i przekazałem na potrzeby ratowników ozonator. To małe sprytne urządzenie, jest w stanie skutecznie odkazić karetkę lub pomieszczenie ratowników w niecałą godzinę. Walka z koronawirusem trwa na każdym froncie – poinformował burmistrz Robert Czapla. Użyczony ozonator był ratownikom bardzo potrzebny, bowiem to oni, w czasie walki z epidemią, stoją „na pierwszej linii frontu”.

  Czytaj więcej...
 • Raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej o koronawirusie (stan na dzień 2.04.2020 r., godz. 20.00)

  Dodane: 2.04.2020

  Raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej o koronawirusie (stan na dzień 2.04.2020 r., godz. 20.00) Szanowni Państwo, w związku z pytaniami dotyczącymi ilości osób zakażonych koronawirusem publikujemy dzienny raport Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Raport zawiera między innymi ilość osób zakażonych na terenie województwa oraz zestawienie zakażeń z wyszczególnieniem na powiaty. Zestawienia te można śledzić na bieżąco na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Link do dziennych raportów - http://wsse.szczecin.pl/koronawirus-aktualnosci/

  Czytaj więcej...
WITAJCIE W NASZEJ BAJCE - KONCERT CHARYTATYWNY DLA WIKTORA

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE - KONCERT CHARYTATYWNY DLA WIKTORA

dlawiktora2
Zapraszamy do galerii

W miniony piątek 31 stycznia br., odbył się niesamowity koncert - NDK i Przyjaciele dla Wiktora. Nowogard w pięknym stylu pokazał, iż umie i chce pomagać!!! Sala widowiskowa wypełniona była do ostatniego miejsca.

Na scenie specjalnie dla Wiktora wystąpiło ponad 145 wykonawców. Koncert poprowadzili Dyrektor NDK Aneta Drążewska w towarzystwie Pastora Cezarego Komisarza. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Nowogardu Robert Czapla. Motywem przewodnim tegorocznego koncertu była piosenka dziecięca. Znane i lubiane przeboje porwały naszą publiczność z miejsc. Jak cudownie, choć przez chwilę znowu być dzieckiem i wyginać śmiało ciało J .Bajkowy wieczór wyczarowaliśmy specjalnie dla niego - Naszego Małego Bohatera!!! Łączna kwota, jaka wpłynęła na subkonto Wiktora to: 42.117,10!!! Z czego 37.617,10 zł zebraliśmy w dniu koncertu (w tym 18.400,00 z licytacji). 4500 zł zostało przesłane bezpośrednio przez darczyńców na subkonto Wiktora. Kochani jesteście wspaniali!!!! Koncert odbył się w trzech odsłonach Części artystyczne rozdzielone były licytacją. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za licznie przekazane przedmioty i usługi. Fanty na licytacje były eszcze dostarczane tuż przed koncertem jak i w czasie jego trwania. Na kiermaszu w holu NDK o nasze podniebienia zadbały Panie ze Szkoły Podstawowej nr 3 oferując gorące napoje, pyszne ciasta oraz gorący żurek ufondowany przez P.P.H.U. " Ewa" Ewa Kasprzyk. Na stoisku z fantami można było nabyć wiele ciekawych przedmiotów. Każdy, kto uczestniczył w koncercie stawał się sponsorem, a to za sprawą choćby wykupionych cegiełek.
W koncercie wzięli udział:
Szkoła Podstawowa nr 2,
Publiczne Przedszkole z oddziałami integracyjnymi „Zielone przedszkole”
Przedszkole nr 1 im. Niezapominajka,
Uniwersytet Trzeciego Wieku,
I Liceum Ogólnokształcące,
Ale Babki z Ostrzycy,
Szkoła Podstawowa nr 3,
Publiczne Przedszkole nr 3,
Urząd Gminy w Osinie,
Komisariat Policji w Nowogard,
Restauracja w Starym Kinie,
Szkoła Podstawowa nr 4,
Artystyczne Przedszkole Kraina Fantazji,
Marcin Szpigiel,
Dom Pomocy Społecznej,
Nowogardzki Dom Kultury.
Sponsorzy:
Foto Marzena Marcinkiewicz, Best Video Sebastian Leszczyński, Maciej Żabecki, Państwo Barbara i Ryszard Źróbek, Justyna, Sklep Sezam – Pani Marzena Piątkowska, „Świat dziecka – Sezam Plus” Marek Piątkowski, Jagoda Frądczak, Sklep Bieliźniany – „Sandra”, Kalinka i Ignaś, Księgarnia przy Rondzie, Agnieszka, Firma Haga Agnieszka Pawlik, Agata Zawierucha, Paweł Błaszczyk, Anna Laskowska, Monika Piłat, Monika Kluszczyńska, Waldemar Geblewicz, Magdalena Wrona, Justyna Stuligłowa, Kasia, Sklep Viva Moda, Piotr Machut, Inez Krystkiewicz, Mateusz Zaremba, Unity Line, Pani Ola Jarczewska, Oliwier Lejman, Teresa Olewicka, Paweł Czekała, Ewelina Gałęska, Janusz Białczak, Janusz Białczak, Hurtownia Zabawek Deef Szczecin, Stowarzyszenie na poddaszu, Inez Krystkiewicz, Justyna, Emil Kotecki, Szkoła Językowa -ENGLISH CLUB, Bogusia, Zuzia Gajda, Krzysztof Bosiacki, Ola Szewc, Jarosław Jarząb, Anita Nowacka, Monika Kluszczyńska, Izabela Sankowska, Dorota Banasik, Karolina Posacka, Marek Wiatr, Sklep LILU MADAME, Fitness Club GYM Nowogard, Salon Urody GLAMUR- Dorota Solarska, Salon Fryzjerski TYNA - Justyna Kozłowska, Foto Venus, Akademia Malucha, Krzysztof Skryplonek, Kosmetologia estetyczna – DERMO SPA, LABORATORIUM PIĘKNA - Ewelina Kujawa, Centrum Kosmetyki Samochodowej AUTO SPA RUDNICKI, Wioleta Owczarek, Paulina Kozera, Krzysztof Bakalarski, Sylwia Podgórska, Salon Kosmetyczny Ewa Lorent, Boono Creaive - Aneta Woźniak, Anna Kubiak, Koło Gospodyń Wiejskich w Ostrzycy, Sławomir i Edyta Wencel, Małgorzata i Jacek Cyboroń, Marzena Marcinkiewicz, Kasia M, Salon Kosmetyczny Clarina - Kalina Mostowska, Ośrodek Wypoczynkowy MATPIK, Julita Tadeja- Berg, Dziunia piecze i gotuje, Artur Konior, Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Szczecinie, BliskieRelacje - Martyna Kawa, Firma Dobra „Żwirownia Dobropole”, darczyńcy anonimowi.
Kochani bardzo dziękujemy, iż ten wieczór spędziliście z nami. Udowodniliśmy, iż moc pomagania jest w każdym z NAS!! Już dziś zapraszamy na kolejny cudowny koncert z cyklu NDK i Przyjaciele. (ar.)

kostki biale