ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

STUDIO WOKALNE 

Instruktor: mgr Andrzej Grochowski

Wiek uczestników: 10+

  • wtorek 14:00 - 20:00 | sala nr 31
  • czwartek 14:00 - 20:00 | sala nr 31

 

Opłata - zajęcia odbywające się raz w tygodniu:

  • za miesiąc - 60 zł
  • za semestr - 270 zł
  • roczna - 540 zł

 

Opłata - zajęcia odbywające się dwa razy w tygodniu:

  • za miesiąc - 90zł
  • za semestr - 405 zł
  • roczna - 810 zł

 

Weronika Lalik i EUROWIZJA! Głosujemy na zespół ARFIK

Weronika Lalilk - reprezentantka szczecińskiej grupy ARFIK oraz wychowanka studia wokalnego działającego w NDK - zaprezentuje się podczas finału konkursu Eurowizja Junior 2016. Wokalistka wraz z zespołem ARFIK wykona piosenkę Barbary Stenki i Ryszarda Leoszewskiego, twórcy zespołu ARFIK, pt. “Tango dla kotów”. Wydarzenie odbędzie się 15 października 2016 (sobota) o godz. 17.30 i będzie transmitowane przez TVP 1. Jak głosować? Wyślij SMS o treści 8 pod numer 7312 Koszt 3,69 zł brutto. Głosować można tylko podczas koncertu na żywo, przez 15 minut po wykonaniu ostatniego utworu konkursowego na wyraźny znak prowadzącego koncert. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden ważny głos.

Więcej…

Weronika Lalik z nagrodą Zjazdu Młodych Gwiazd

W lipcu w Szczecinie odbył się I Zjazd Młodych Gwiazd, impreza, transmitowana w TVP Szczecin i kultywująca dobre, muzyczne tradycje Szczecina. W Zjeździe udział wzięli najlepsi z najlepszych, gwiazdy spośród gwiazd, młodzi i utalentowani artyści, którzy mogą pochwalić się główną nagrodą w muzycznym konkursie o randze ogólnopolskiej lub zagranicznej. Jedyną reprezentantką woj. Zachodniopomorskiego w tegorocznym Zjeździe była Weronika Lalik, która uczy się śpiewu w studiu wokalnym NDK.

Podczas Zjazdu młodzi artyści zaprezentowali piosenki z big-bitowego repertuaru Kasi Sobczyk, Heleny Majdaniec i Karin Stanek. Piosenką Heleny Majdaniec “Nie otworzę drzwi nikomu” Weronika wyśpiewała sobie Nagrodę Eurofestiwali i w przyszłym roku reprezentowała będzie nasz kraj podczas Międzynarodowego Festiwalu "Euro Stars" Malta 2017. Eurofestiwale to organizacja skupiająca konkursy wokalne dla młodzieży w całej Europie.

Występ Weroniki podczas Zjazdu Obejrzeć można TUTAJ>>>.

Więcej…

Weronika Lalik jedzie na EUROWIZJĘ? Zagłosuj!

Weronika Lalik reprezentantka szczecińskiej grupy ARFIK (wychowanka studia wokalnego działającego w NDK), zakwalifikowała się wraz z zespołem do finału konkursu Eurowizja Junior 2016. Polski finał odbędzie się 15 października 2016, a wydarzenie to, na żywo, transmitowała będzie TVP 1.

Polska wraca na Eurowizję dla dzieci po 12 latach nieobecności. W tym roku konkurs odbędzie się 20 listopada 2016 na Malcie. Na razie udział w konkursie Eurowizja Junior 2016 potwierdziło 10 państw.

Wybór polskiej piosenki na Eurowizję dla dzieci 2016 najprawdopodobniej zostanie poddany decyzji telewidzów. Weronika wraz z zespołem ARFIK wykona piosenkę Barbary Stenki i Ryszarda Leoszewskiego, twórcy zespołu ARFIK, pt. “Tango dla kotów”. Młodych artystów będzie można wesprzeć głosami oddawanymi za pomocą sms`ów. Zapraszamy i zachęcamy do głosowania.

Studio wokalne - galeria

 Studio wokalne  Studio wokalne
Więcej zdjęć ...

Wakacyjne sukcesy nowogardzkich wokalistek

Weronika Lalik zdobyła Grand Prix Ogólopolskiego Konkursu Piosenki Morskiej "Wiatraczek", ogromnym sukcesem cieszy się również Maja Tębłowska, która zdobyła I miejsce w kategori "do lat 16". Wokalistki na co dzień ćwiczą w Nowogardzkim Domu Kultury pod okiem Andrzeja Grochowskiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej…

Więcej artykułów…

{nomultithumb}

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard