ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

"Deszczowa piosenka" - zapraszamy na seans

Kto nie zna tego obrazka – Gene Kelly jako zakochany gwiazdor Don Lockwood tańczy na ulicy i śpiewa „I'm Singing in the Rain”, rozpryskując kałuże. Jedna z najsłynniejszych scen w dziejach kina. Na kinowym ekranie obejrzeć ją można będzie podczas seansu „Deszczowej piosenki” w ramach cyklu Najlepsze Filmy w Historii Kina. Wielkie kino, wspaniała atmosfera i kawa w cenie biletu - zapraszamy w środę, 5 kwietnia o godz. 18:00.

Więcej…

"Lobster" - zapraszamy na najlepsze filmy w historii

Zakręcony, wyjątkowy, oniryczny „Lobster” to kolejny tytuł, który zaprezentowany zostanie podczas „Najlepszych Filmów w Historii Kina”. Na projekcję zapraszamy 07.12.2016 o godz. 18.00. „Lobster” nominowano do pięciu Europejskich Nagród Filmowych - w kategoriach: najlepszy europejski film, najlepszy europejski reżyser, najlepszy europejski scenariusz, najlepszy aktor, najlepsze kostiumy. Główne role w filmie grają Colin Farrell, Rachel Weisz, John C. Reilly, Ben Whishaw i Léa Seydoux.

Więcej…

Najlepsze filmy - kultowy "Piknik pod wiszącą skałą"

„Piknik pod wiszącą skałą”, przełomowy dla australijskiej kinematografii film Petera Weira, to kolejne dzieło, które zaprezentowane zostanie w ramach „Najlepszych filmów w historii kina”. Na projekcję ze wstępem krytyka i dziennikarza filmowego, Krzysztofa Spóra, zapraszamy w środę, 2 listopada o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej, o godz. 17.30 projekcja krótkometrażowego filmu z tegorocznego konkursu Filmowa Młoda Polska towarzyszącego festiwalowi „Lato z Muzami”. Tym rezem będzie to "Hycel",

 

Więcej…

„Lokatorki” w ramach Akademii Filmowej

Zgodnie z zapowiedzią wprowadzamy nowość do comiesięcznych spotkań filmowych w ramach Akademii Filmowej „Najlepsze Filmy w Historii Kina”, działającej w Nowogardzkim Domu Kultury.

Widzom chcącym zapoznać się z najnowszymi trendami w polskim kinie proponujemy bezpłatne seanse filmów krótkometrażowych, które będą odbywały się na 30 minut przed głównym pokazem.W środę, 5 października, o godz. 17.30, zapraszamy na „Lokatorki” Klary Kochańskiej, za który autorka otrzymała niedawno Studenckiego Oscara. O godz. 18.00, podczas głównego pokazu, MŁODOŚĆ, najlepszy europejski film 2015 roku.

Więcej…

Zapraszamy na "Młodość". Najlepsze filmy w historii

W środę, 5 października o godz. 18.00, zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu „Najlepsze filmy w historii kina”. Na ekranie zaprezentowany zostanie film „Młodość”, którego reżyserem jest Paolo Sorrentino. Spotkanie, które odbędzie się w sali widowiskowej, poprowadzi Krzysztof Spór – dyrektor artystyczny Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami”.

Więcej artykułów…

{nomultithumb}

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard