ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtube

„Lokatorki” w ramach Akademii Filmowej

Zgodnie z zapowiedzią wprowadzamy nowość do comiesięcznych spotkań filmowych w ramach Akademii Filmowej „Najlepsze Filmy w Historii Kina”, działającej w Nowogardzkim Domu Kultury.

Widzom chcącym zapoznać się z najnowszymi trendami w polskim kinie proponujemy bezpłatne seanse filmów krótkometrażowych, które będą odbywały się na 30 minut przed głównym pokazem.W środę, 5 października, o godz. 17.30, zapraszamy na „Lokatorki” Klary Kochańskiej, za który autorka otrzymała niedawno Studenckiego Oscara. O godz. 18.00, podczas głównego pokazu, MŁODOŚĆ, najlepszy europejski film 2015 roku.

Więcej…

Zapraszamy na "Młodość". Najlepsze filmy w historii

W środę, 5 października o godz. 18.00, zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu „Najlepsze filmy w historii kina”. Na ekranie zaprezentowany zostanie film „Młodość”, którego reżyserem jest Paolo Sorrentino. Spotkanie, które odbędzie się w sali widowiskowej, poprowadzi Krzysztof Spór – dyrektor artystyczny Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami”.

Najlepsze filmy w historii - zapraszamy na spotkanie

W środę, 7 września o godz. 18.00, zapraszamy na pierwsze w nowym sezonie spotkanie w ramach akademii Najlepsze Filmy w Historii Kina. Rozpoczniemy projekcją filmu na podstawie „Imienia róży”, książki Umberto Eco, jednej z najważniejszych powieści lat 80. Główne role w tej pełnej spisków, intryg, pułapek i tajemnic opowieści zagrali Sean Connery i Christian Slater. 24 września mija 30 lat od światowej premiery filmu, który powstał na podstawie „Imienia róży”.

Więcej…

{nomultithumb}

MARZEC w NDK

Urodziny w kinie

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard