ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtube

Nasze osiągnięcia 2013/2014

Młodzieżowy Zespół Taneczny AnDeor I - instruktor: Urszula Klimczak

Wyróżnienie - Rejonowe Konfrontacje Taneczne - Nowogard (2014 r.)


Zespół Flesz Dance II - instruktor: Agata Kubiak

Tytuł Laureata w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2013 r.).


Zespół Flesz Dance II - instruktor: Agata Kubiak

Grand Prix- X Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2013 r.)


Zespół Flesz Dance II - instruktor: Agata Kubiak

Tytuł Laureata- X Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2013 r.)


Zespół Flesz Dance II - instruktor: Agata Kubiak

II miejsce- III Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie (2013 r.)


Zespół Flesz Dance II - instruktor: Agata Kubiak

II miejsce - Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w  Dębnie (2013 r)


Zespół Flesz Dance II - instruktor: Agata Kubiak

Tytuł Laureata- Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2014 r.)


Zespół Flesz Dance II - instruktor: Agata Kubiak

Tytuł Laureata - XI Nowogardzkie Spotkania Taneczne- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2014 r.)


Zespół Flesz Dance Kids - instruktor: Agata Kubiak

Wyróżnienie - Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2013 r.).


Zespół Flesz Dance Kids - instruktor: Agata Kubiak

II miejsce - X Nowogardzkie Spotkania Taneczne- Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2013 r.)


Zespół Flesz Dance Kids - instruktor: Agata Kubiak

Wyróżnienie - III Wojewódzki Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie (2013 r.)


Zespół Flesz Dance Kids - instruktor: Agata Kubiak

Wyróżnienie - Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Keep Art w Dębnie (2013 r.)


Zespół Flesz Dance Kids - instruktor: Agata Kubiak

Tytuł Laureata - Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego (2014 r.).


Zespół Flesz Dance Kids - instruktor: Agata Kubiak

Tytuł Laureata - XI Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (2014 r.)


Klara Kraszewska - Studio piosenki dziecięcej - instruktor: Marzenna Piotrowicz     

Wyróżnienie w Rejonowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ARA (2014 r.)


Patrycja Stasiak - Studio piosenki dziecięcej - instruktor: Marzenna Piotrowicz     

Wyróżnienie - Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej ARA (2014 r.)


Maja Tębłowska - instruktor: Edyta Baryliszyn-Turowska

Wyróżnienie i kwalifikacja do kolejnego etapu- rejonowy konkurs Wygraj Sukces (2014 r.)


Maja Tębłowska - instruktor: Edyta Baryliszyn-Turowska

Tytuł Laureata - Powiatowy Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ARA (2014 r.)


Zespół Śpiewaczy Wesoła Ferajna - instruktor: Barbara Źróbek i Aleksander Śmigiel

Wyróżnienie - Wojewódzki Przegląd Amatorskiego Ruchu Seniorów, Szczecin (2014 r.)


Amanda Rech - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Wyróżnienie - Wojewódzki Przegląd Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Ada Ratajczak - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Wyróżnienie - Wojewódzki Przegląd Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Ola Gargulińska - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Laureat - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Wiktoria Andrzejewska - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Laureat - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Nikola Dawgiełowicz - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Laureat - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Ada Ratajczak - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Laureat - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Wiktoria Klusaczyk - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Laureat - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Kacper Żelaznowski - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Laureat - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Amanda Rech - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Laureat - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Aurelia Kubacka - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Wyróżnienie - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


Mikołaj Rybus - Młodzieżowe Koło Malarskie - instruktor: Zofia Frydryk

Wyróżnienie - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Baśń mojego dzieciństwa” (2014 r.)


{nomultithumb}

KWIECIEŃ w NDK

Urodziny w kinie

{nomultithumb}

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard