ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtube

miejsce odkrywania talentów

Nasze osiągnięcia 2011/2012

Joanna Milewczyk – pracownia plastyczna, instruktor Zofia Frydryk
Główna Nagroda w Konkursie na plakat 40-lecia Nowogardzkiego Domu Kultury (30.04.2012).


Joanna Milewczyk – pracownia plastyczna, instruktor Zofia Frydryk
Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Rybniku.


Marta Kozłowska, Julia Kiedrowska – pracownia plastyczna, instruktor Zofia Frydryk
Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Rybniku.


Zespół Śpiewaczy Wesoła Ferajna - instruktorzy Barbara Źróbek i Aleksander Śmigiel
II miejsce na Stepnickich Spotkaniach Folklorystycznych (23.06.2012).


Zespół Piosenki Ludowej Błyskawiczka - instruktorzy Barbara Źróbek i Aleksander Śmigiel
III miejsce na Stepnickich Spotkaniach Folklorystycznych (23.06.2012).


Krzysztof Zamara – pracownia fotograficzna, instruktor Grzegorz Mielewczyk
Nagroda w comiesięcznym konkursie fotograficznym NDK (marzec 2012).


Krzysztof Zamara – pracownia fotograficzna, instruktor Grzegorz Mielewczyk
I nagroda w kategorii do 16 lat w konkursie fotograficznym „Na granicy natury i cywilizacji" w ramach festiwalu Ekofilm 2012 (maj 2012).


Martyna Kawa – pracownia fotograficzna, instruktor Grzegorz Mielewczyk
Wyróżnienie w konkursie na "Inspirujący portret" zorganizowanym przez Warszawską Szkołę Fotografii.


Dziecięca grupa teatralna WARSZTAT – instruktor Jolanta Gornowska
Wyróżnienie w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdwinie (18.05.2012).


Dziecięca grupa teatralna WARSZTAT – instruktor Jolanta Gornowska
Tytuł Laureata w kategorii „Zespoły Dziecięce" podczas Rejonowych Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych w Nowogardzie (27.04.2012).


Zespół Tańca Współczesnego Balance – instruktor Urszula Klimczak
Wyróżnienie w IX Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych - Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu (22.04.2012).


Maja Tębłowska - pracownia wokalna - instruktor Aneta Drążewska
Laureatka Rejonowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej.


Grupa Flesz Dance I – instruktor Agata Kubiak
Laureat IV Turnieju Tańca Nowoczesnego o Basztę Pyrzycką 2011r.


Grupa Flesz Dance I – instruktor Agata Kubiak
Tytuł Laureata na IX Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu 2012 r.


Grupa Flesz Dance I – instruktor Agata Kubiak
III miejsce na II Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin 2012 r.


Grupa Flesz Dance I – instruktor Agata Kubiak
Tytuł Laureata na Rejonowym Przeglądzie Tańca Amatorskiego Ruchu Artystycznego Nowogard 2012 r.


Grupa Flesz Dance I – instruktor Agata Kubiak
Wyróżnienie na Wojewódzkim Przeglądzie Tańca Amatorskiego Ruchu Artystycznego Goleniów 2012 r.


Grupa Flesz Dance II – instruktor Agata Kubiak
Tytuł Laureata oraz Grand Prix na IV Turnieju Tańca Nowoczesnego o Basztę Pyrzycką 2011 r.


Grupa Flesz Dance II – instruktor Agata Kubiak
Tytuł Laureata oraz Grand Prix na IX Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu 2012 r.


Grupa Flesz Dance II – instruktor Agata Kubiak
II miejsce na II Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin 2012 r.


Grupa Flesz Dance II – instruktor Agata Kubiak
Udział w Międzynarodowym Dniu Dziecka Brzdąc 2012 r.


Grupa Flesz Dance II – instruktor Agata Kubiak
Pokaz artystyczny na Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Dziwnów 2012 r.


Antoni Błażewicz, Zuzia Pędziszczak – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
I miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")


Kacper Kokociński, Martyna Marchewka – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
I miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")


Kacper Kokociński, Nikola Szcześniak – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
I miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")


Hubert Jadwiżyc, Gabriela Oraczyńska – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
I miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 7 lat, klasa "H")


Piotr Żelazowski, Kaja Kowalska – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
II miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 8-9 lat, klasa "G")


Piotr Żelazowski, Oliwia Banasik – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
II miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 8-9 lat, klasa "G")


Igor Woźniak, Martyna Dobrowolska – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
II miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria do 8-9 lat, klasa "G")


Szymon Karapuda, Maja Kowalska – zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
I miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria 10-11 lat, klasa "G")


Krystian Moraczyński, Weronika Wojtacka - zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
II miejsce w IV Turnieju Tańca o Puchar Baszty Pyrzyckiej (kategoria 10-11 lat, klasa "F")


Maciej Karczocha, Marta Sulima - zespół Flesz Nowogard – instruktor Mikołaj Kubiak
VI miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich podczas VII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Kostrzynie nad Odrą

{nomultithumb}

WRZESIEŃ W KINIE

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard