ikona poczta ikona facebook ikona facebook ikona youtube

Nowogardzki Dom Kultury www.ndk.pl

Snookera czas zacząć...

c_270_152_16777215_0___images_stories_aktualnosci_2011_05_2011_05_12_snooker_39.jpg

W dniu 12 maja br. w Nowogardzkim Domu Kultury ruszyła nowa forma zajęć - snooker. Organizatorzy mieli obawy czy takie zajęcia znajdą chętnych w naszym mieście. Jak się okazało obawy były bezpodstawne! Na spotkaniu organizacyjnym połączonym z pierwszymi wykładami teoretycznymi pojawiło się 20 osób, które z zaciekawieniem wysłuchały sędziego krajowego Pana Wiesława Ościłowskiego. Organizatorów cieszy fakt, że na te zajęcia (w większości) trafiła grupa młodych mężczyzn w wieku 15 – 30 lat. Taka grupa nie znalazła do tej pory swego miejsca w Nowogardzkim Domu Kultury.

Więcej…

Przekazanie dresów

Przekazanie dresów. Przekazanie dresów.
Więcej zdjęć ...

Dnia 14.03.2013 w Nowogardzkim Domu Kultury odbyło się oficjalne przekazanie dresów zawodnikom Klubu Tańca Sportowego „Flesz” Nowogard. Zaproszonymi na to spotkanie byli burmistrz Nowogardu pan Robert Czapla oraz dyrektor NDK pani Aneta Drążewska i to właśnie z rąk zaproszonych gości zawodnicy otrzymali dresy klubowe.

Więcej…

Konkurs na Stroik Świąteczny

konkurs na stroik Świąteczny

 

 

 

 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na:

STROIK ŚWIĄTECZNY

Więcej…

"Zielona Szprycha" w strugach deszczu

Mimo że pogoda do tego nie zachęcała, w sobotę na starcie ekorajdu „Zielona Szprycha”, który nieoficjalnie zakończył Międzynarodowy Festiwal Filmów Ekologicznych „Ekofilm, stanęło ponad 40 rowerzystów. Trasa wycieczki prowadziła z Nowogardu do Zielonej Kuźni w Płotkowie. Jechaliśmy szlakami pieszymi, drogami utwardzonymi, a częściowo także nieutwardzonymi duktami leśnymi.  Po dojechaniu do Zielonej Kuźni najwytrwalsi pojechali obejrzeć znajdujące się w jej pobliżu zarastające jeziorka ustanowione jako użytek ekologiczny, gdzie była okazja podziwiać rzadkie okazy flory i fauny. Reszta postanowiła odpocząć w gościnnej izbie nowogardzkiego nadleśnictwa. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu w serwisie YouTube.

zielona_szprycha zielona_szprycha
Więcej zdjęć ...

Letnia Akademia Zabawy i dinozaury

Jest takie miejsce, gdzie można spędzić czas wypełniony zabawą na świeżym powietrzu. Jest takie miejsce, gdzie spotkasz dinozaury, kangury, kolorowe ptaki, króliki – możesz poskakać tam też jak małpka w gaju. To właśnie tam odbyła się wycieczka w ramach Letniej Akademii Zabawy – mieliśmy okazję wspinać się, spróbować swoich sił w parku linowym, zjeżdżać z wysokości, poprowadzić ciuchcię i poznać różne gatunki zwierząt – wszystko to w Parku Dinozaurów we Wrzosowie.

laz_park_dinozaurow laz_park_dinozaurow
Więcej zdjęć ...

Więcej artykułów…

Strona 1 z 101

pierwsza
poprzednia
1

Kalendarz

loader

Newsletter

Odwiedza Nas

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj187
mod_vvisit_counterWczoraj651
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2560
mod_vvisit_counterOstatni tydzień3880
mod_vvisit_counterObecny miesiąc24311
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc23617
mod_vvisit_counterOd początku659623

Nasi partnerzy

Nasi sponsorzy

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard