ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtube

miejsce odkrywania talentów

ŁOWCY.B zapraszają na LATO z MUZAMI

18 filmów w konkursie FILMOWA MŁODA POLSKA

Czy w 10, 15, 30 minutach można zawrzeć prawdę o czasie i miejscu, przedstawić widzowi wielowymiarowego, autentycznego bohatera? Konkurs Filmowa Młoda Polska odbywający się w ramach Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa "Lato z Muzami", mierzy się z tym pytaniem. W programie znalazły się najciekawsze krótkometrażowe produkcje ostatnich miesięcy. O nagrodę w Nowogardzie walczyć będą m.in. zauważone w Cannes „Najpiękniejsze fajerwerki ever” oraz „Koniec widzenia”, a także laureaci 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego oraz 36. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film: „Nic nowego pod słońcem” oraz „60 kilo niczego”.

Więcej…

FILMOWA MŁODA POLSKA. RUSZYŁ NABÓR FILMÓW

Organizatorzy 21. Festiwalu Filmu-Muzyki-Malarstwa LATO Z MUZAMI ogłaszają nabór filmów do Konkursu FILMOWA MŁODA POLSKA 2017.

21. edycja Festiwalu Filmu-Muzyki-Malarstwa LATO Z MUZAMI odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2017 r., ale poprzedzą tę imprezę liczne wydarzenia filmowe, które będą miały już miejsce od 7 lipca.

Jednym z wydarzeń programowych, odbywających się w ramach Festiwalu jest Konkurs Polskich Filmów Krótkometrażowych FILMOWA MŁODA POLSKA. Do udziału w Konkursie można zgłaszać krótkometrażowe polskie filmy fabularne o czasie trwania nie przekraczającym 40 minut. Na zwycięzcę Konkursu czeka nagroda Grand Prix w wysokości 2.500 PLN.

Więcej…

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard