ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtube

miejsce odkrywania talentów

Na całej połaci... - nagrody rozdane

Kilkadziesiąt piosenek autorstwa Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory zabrzmiało podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Starszych Panów „Na całej połaci…”, który po raz drugi odbył się w Nowogardzie. W konkursie festiwalu o nagrody rywalizowało dwunastu wykonawców: siedmiu wokalistów indywidualnych i cztery zespoły. Konkursowe występy ocenili aktorka i piosenkarka Olga Bończyk, wokalistka jazzowa Jolanta Szczepaniak oraz pianista i aranżer Tomasz Lewandowski. Jurorzy, choć nie przyznali ani Grand Prix Festiwalu, ani pierwszej nagrody, docenili młodych muzyków deszczem wyróżnień, warsztatowych porad, indywidualnych konsultacji oraz dobrych rad i życzeń na estradową przyszłość.

na_calej_polaci_final na_calej_polaci_final
Więcej zdjęć ...  foto: Martyna Kawa

Więcej…

Recital Olgi Bończyk na zakończenie "Na całej połaci..."

W niedzielę, 22 lutego 2015r., już po raz drugi zapraszamy na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Starszych Panów „Na całej połaci...”. Przewodniczącą jury, które oceni wykonawców zakwalifikowanych do konkursu, będzie Olga Bończyk. Na zakończenie Festiwalu tę znakomitą artystkę oglądać będzie można w koncercie pt. „Listy z daleka”. Bilety na  recital Olgi Bończyk, który odbędzie się w niedzielę, 22 lutego 2015r., o godz. 17:00, w cenie 30 zł, do nabycia w kasie NDK.

 

 

Więcej…

„Na całej połaci…” - nowy termin nadsyłania zgłoszeń

Informujemy, że ostateczny termin przesyłania zgłoszeń do udziału w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Starszych Panów „Na całej połaci…” został przedłużony z dnia 30.01.2015r. do 10.02.2015r. Zgłoszenia można dokonać poprzez nadesłanie na adres pocztowy lub mailowy Nowogardzkiego Domu Kultury Karty Zgłoszenia (do pobrania tutaj - http://ndk.pl/festiwale/festiwa-tworczoci/2015. II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Starszych Panów odbędzie się w Nowogardzie w dniach 21-22 lutego.

Więcej…

Festiwal Piosenki Starszych Panów 2015

Z radością zapraszamy zespoły grające muzykę na żywo oraz indywidualnych wykonawców z „żywym” akompaniamentem do udziału w festiwalu propagującym utwory Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory. Główna nagroda 2000 PLN!  Ideą Festiwalu jest zwrócenie uwagi na perły polskiej piosenki poetyckiej, a także zainspirowanie do poszukiwania własnych form artystycznego wyrazu i  szczerości przekazu. Inicjatywa skierowana jest do wykonawców indywidualnych, duetów, zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych - wykonujących muzykę na żywo.

Prezentacje oceniać będzie jury w składzie: Olga Bończyk - wokalistka, aktorka filmowa i teatralna, Jolanta Szczepaniak - pedagog, wokalistka i dyrygentka oraz Tomasz Lewandowski - pianista, aranżer i muzyk sesyjny.

 

{nomultithumb}

WRZESIEŃ W KINIE

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

WSPIERAJĄ NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard