ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

Na co do kina w piątek i w sobotę?

Każdy z nas spotkał się z problemem znikającej skarpetki. Czy zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się ze skarpetkami, których brakuje nam do pary?  Najmłodszych kinomanów zapraszamy na opowieść o niewielkich stworzeniach... Każdy, kto przyjdzie do Kina Orzeł o godzinę 15:00 i obejrzy „Niedoparki” pozna odpowiedź na nurtujące nas pytanie!

Król Rozrywki” to bardzo zaskakująca produkcja, spodziewaliśmy się raczej typowego filmu biograficznego, a okazało się, że jest to film, który ma szansę odegrać dużą rolę na największych festiwalach filmowych w nadchodzącym roku. Niedawno film dostał trzy nominacje do „Złotych Globów” i jak przystało na musical wygrał statuetkę w kategorii najlepsza piosenka. „Król Rozrywki"w piątek i sobotę w Kinie Orzeł o godzinie 17:00.

Wieczorny seans (godz. 19:30) to propozycja dla miłośników dobrego kryminału. „Na krawędzi” to opowieść, w której nie zabraknie zbrodni, niebezpieczeństwa, pożądania i adrenaliny przeplecionej historią trudnej miłości głównych bohaterów Bibi i Gino wplatanych w brutalny świat przestępczy.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard