ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

Noc Sylwesterowa w Nowogardzie z atrakcjami!

Burmistrz Nowogardu Robert Czapla zaprasza mieszkańców gminy Nowogard do udziału w zabawie sylwestrowej na Placu Wolności! Startujemy o 22:00. W programie koncerty: zespołu CORD, Justyny Sawickiej i zespołu Loka!

CORD, JUSTYNA SAWICKA, LOKA

Zespół CORD pochodzący z Polic koło Szczecina to nowa na rynku disco polo formacja, ale mająca już na swoim koncie kilkanaście ważnych wydarzeń muzycznych. Mariusz Gaweł i Marcin Redmer grający razem od 1993 roku w zespole Acord w 2011 roku postanowili pokazać swoją twórczość szerszej grupie odbiorców. Piosenki autorstwa duetu CORD, to fantastyczne melodie na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. CORD wylansował kilka hitów: "Aniele mój", "Tańcz tańcz", "Guzik z tego", „Wesele oj wesele” "Tańcz mi" czy „Motorówka”, które można znaleźć na debiutanckiej płycie pod nazwą „NUMER JEDEN' wydanej w 2014 roku oraz na płycie "NUMER DWA" wydanej w 2016 roku. Muzyka grupy CORD to niesamowita mieszanka wielu stylów muzyki tanecznej od discopolo, przez polski dance do dubstep. Formacja CORD występuje w pięcioosobowym składzie i posiada bogate doświadczenie sceniczne a przede wszystkim świetny kontakt z publicznością.

Justyna Sawicka - wokalistka urodzona w Nowogardzie, w zachodniopomorskiem. Jako dziecko przyglądała się powstawaniu filmu "Młode wielki", którego plan zdjęciowy zlokalizowany był w pobliskim Szczecinie. Wtedy nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczała, że po 20 latach pozna odwtórcę głównej roli - Jarka Jakimowicza i co więcej będzie miała okazję gościć go w teledysku do swojej piosenki „Siła”. Justyna to zdolna, zdeterminowana i zwariowana artystka, mama dwójki dzieci, a do tego „bizneswoman". Jej historia jest na tyle wyjątkowa, że zainspirowała zarówno szwedzkich producentów, którzy skomponowali jej piosenkę (współpracujących m.in. z Pink, czy Zarą Larson), jak i uznaną polską reżyserkę - Olgę Czyżykiewicz (znaną z videoklipów dla Margaret, Sarsy, czy Sylwii Grzeszczak). Współpraca z najlepszymi z branży i udział w jednym z talent show ponownie rozbudziły w niej uśpioną miłość do śpiewania. Miłość, która cały czas nie „zardzewiała”, a jest coraz silniejsza...

Zespół Loka został założony w 2012 roku przez producenta muzycznego Kamila Mikułe i wokalistę Grzegorza Porowskiego (dawniej wokalista Rotary i autor ich wielkiego przeboju "Na jednej z dzikich plaż" )
Prawdziwe powietrze-pierwszy singiel zespołu i dotychczas największy hit grupy emitowany był na najwyższych rotacjach stacji radiowych i tv (nr 1 Airplay charts)
Na koncertach Loka wykonuje swój autorski materiał w skład którego wchodzi również twór "Na jednej z dzikich plaż" autorstwa min. Grzegorza Porowskiego.
Zespół współpracuje czynnie ze znanymi muzykami i producentami czego owocem jest min. aktualnie promowany teledysk i utwór "Tańczę sam" nagrany z gościnnym udziałem Grzegorza Skawińskiego na gitarze oraz Piotra Cyrwusa w teledysku.

sylwester plakat2

{nomultithumb}

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard