ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

Bilety na Kabaret Jurki taniej w przedsprzedaży

Rusza przedsprzedaż biletów na Kabaret Jurki, który zaprezentuje się 8 marca w Nowogardzkim Domu Kultury, bilety w cenie 70 zł dostępne są od 17 listopada w kasie i na www.ndk.pl. Cena po zakończeniu promocji wynosić będzie 80 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Kabaret Jurki zaprezentuje w swój najnowszy show pt. „Święta polskie”

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet i żon. Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Kabaret Jurki z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego

Kabaret tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin - czwórka scenicznych indywidualności. Jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością.

Kup bilet >>>

Jurki lakat przedsprzedaz

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard