ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

Na co do kina w sobotę i niedzielę?

 

Dwie polskie produkcje „Na układy nie ma rady” zabawna komedia o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy i skorumpowanych urzędników oraz „Botoks” najnowszy film Patryka Vegi, który do czerwoności rozgrzał dyskusję i podzielił widzów, to kinowe propozycje na sobotę i niedzielę. Informujemy, że na sobotni seans „Botoksu” o godz. 16:00 zostało już tylko kilka biletów. Na projekcje tego filmu zapraszamy także w sobotę o godz. 21:30 i w niedzielę o 19:00.  Repertuar kina TUTAJ>>>. Bilety na seanse do kupienia TUTAJ>>>.

Odtwórcą głównej roli w filmie „Na układy nie ma rady” jest Grzegorz Małecki, gwiazda hitów „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i „Po prostu przyjaźń”. Aktor wciela się tu w postać drobnego przedsiębiorcy Marka Niewiadomskiego, który ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (w tej roli Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…

NA UKŁADY NIE MA RADY - ZWIASTUN

„Botoks” w reżyserii Patryka Vegi, twórcy najbardziej kasowych hitów kinowych ostatnich lat, to bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona.

Nowe dzieło autora takich przebojów jak „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska.

W główne postacie kobiece wcielają się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerują im ulubieńcy widzów: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska.

BOTOKS - ZWIASTUN

 

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard