ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

Koncertowa Majówka

Zespoły Golden Life, Róże Europy i Cord zagrają podczas tegorocznej miejskiej majówki. Legendarną gdańską formację Golden Life usłyszeć będzie można 30 kwietnia, Róże Europy zagrają 1 maja, a Cord porwie wszystkich do tańca dzień później.

Golden Life to twórcy wielu hitów. Piosenki takie jak „Dobra Dobra Dobra", „Helikopter", „Wszystko to co mam", „24.11.94", „Hello, hello” i inne, na stałe wpisały się do kanonu muzyki rozrywkowej. Utwór „Oprócz błękitnego nieba” w ich wykonaniu, stał się mega hitem. Zespół w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia. Nadal jest w formie i nagrywa. 25 stycznia odbyła się premiera nowej płyty zespołu zatytułowanej „SIEDEM".

wyw adam wolski golden life 05885d5f00cdef 735x400

Album zawiera 10 nowych kompozycji w klimatach od popu do mocnego rockowego uderzenia. Sami muzycy mówią o albumie: „7 – to album szczególny pod wieloma względami. Starożytni przypisywali tej magicznej cyfrze porządek świata, dojrzałość i pewnego rodzaju, kompletność, harmonię. Taki, mamy wrażenie, jest nasz album. Pełen przemyśleń, w sposób dojrzały i wynikający z akceptacji życia takim jakie ono jest."


Róże Europy to polski rockowy zespół muzyczny założony w 1983 w Warszawie, chociaż za oficjalne rozpoczęcie działalności zespołu można przyjąć występ na Festiwalu w Jarocinie w 1985 roku. Założycielem i liderem grupy jest Piotr Klatt (wokalista i autor tekstów), który jako jedyny był w zespole przez cały okres jego istnienia. Szczyt popularności zespołu to pierwsza połowa lat 90, której symbolem jest największy przebój grupy - „Jedwab”.

roze

Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą. Tak jest wszędzie gdzie grają. Lubią grać, a publiczność lubi bawić się z nimi. Nic dziwnego skoro motto zespołu brzmi: "Minimum nudy, maksimum rock'n'rolla!".


Cord to zespół disco polo, którego muzyka to mieszanka wielu stylów muzyki tanecznej: od disco-polo, przez polski dance do dubstep. Formację tworzą Mariusz Gaweł i Marcin Redmer, którzy pochodzą z Polic koło Szczecina. Przeboje zespołu, który nazywany jest „maszynką do tworzenia hitów”, to: "Tańcz tańcz", "Aniele mój", "Tańcz mi", "Guzik z tego", „Kochaj mnie” czy „Motorówka”.

Cord reklama2

Utwory te pochodzą z debiutanckiej płyty „Numer Jeden” wydanej w połowie 2014 r. W maju 2016 r. ukazała się ich druga płyta "Numer dwa" z 11 piosenkami.

{nomultithumb}

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard