ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

Na co do kina w sobotę i niedzielę?

Dwie zrealizowane z ogromnym rozmachem hollywoodzkie superprodukcje, to propozycje kina Orzeł na sobotę i niedzielę. Pierwsza z nich to „Piękna i bestia”, aktorska adaptacja klasycznej animacji Disneya z 1991 roku, druga to „Kong: Wyspa czaszki”, kolejna odsłona opowieści o jednej z niekwestionowanych ikon kina, monumentalnym King Kongu. Repertuar kina TUTAJ>>>.

„Piękna i bestia”, to klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Reżyserem „Pięknej i bestii” jest Bill Condon (autor filmów „Saga Zmierzch: Przed Świtem” część 1 i 2 oraz „Pan Holmes”), a scenariusz przygotował Stephen Chbosky („Charlie”). W filmie występują: Emma Watson (Bella), Dan Stevans (Bestia), Luke Evans (Gaston), Kevin Kline (Maurycy – ojciec Belli), Ewan McGregor (Płomyk), Gugu Mbatha-Raw (Miotełka), Stanley Tucci (Fortepian), Emma Thompson (Pani Imbryk) oraz Ian McKellen (Trybik).      

PIĘKNA I BESTIA - ZWIASTUN

„Kong: Wyspa Czaszki” śledzi losy zespołu naukowców, którzy wyruszają na odległą, położoną na Pacyfiku wyspę. Zapomniane przez cywilizację miejsce ma jednego mitycznego władcę - King Konga. Wkrótce okazuje się, iż ekspedycja będzie musiała stawić czoła nie tylko jemu. A militarne zaplecze nie pomoże przy konfrontacji z siłą potężnych istot. Za realizację tego kosztującego ponad 180 milionów bombastycznego widowiska odpowiada Jordan Vogt-Records. W obsadzie m.in. Tom Hiddleston i Brie Larson.

KONG: WYSPA CZASZKI - ZWIASTUN

{nomultithumb}

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard