ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

„Wioska cudów”, czy cuda się zdarzają?

„Wioska cudów” to ostatni spektakl Teatru Bomba Bomba. Inspiracją do zbudowania scenariusza stała się prawdziwa historia. Pieniądz i jego znaczenie w życiu ludzi. Problemy jakie związane sa z posiadaniem i nieposiadaniem pieniędzy. Problem windykacji, kredytów rosnących odsetek, procesów sądowych, problem człowieka zapętlonego w niemożliwe do zrealizowania zobowiązania stał się tematem burzliwych rozmów i dyskusji na próbach teatru. Stał się też przyczynkiem do stworzenia spektaklu o wartościach w ludzkim życiu, o motywach, które kierują naszym postepowaniem i o przewrotności losu. Także o nadziei na to, że nawet najtrudniejsza lekcja jest po coś, ma jakiś głębszy sens.  Także o tym, że cuda się zdarzają.

Premiera spektaklu odbyła się w niemieckim teatrze w Schwedt 13.06.2016 roku. Prezentacji spektaklu towarzyszy projekcja klipu zrealizowanego przez Stowarzyszenie KAMERA z udziałem aktorów Teatru Bomba Bomba do utworu i z udziałem muzyków zespołu Na Górze oraz wystawa portretów aktorów Teatru Bomba Bomba wykonana ołówkiem przez Monikę Kuriatę. (MaM)

Teatr Bomba Bomba tworzą: Łukasz Bartoś, Grzegorz Bryn, Roman Słonina, Aleksandra Stelmaszyk, Piotr Stelmaszyk, Ewa Tarczyńska, Katarzyna Tarczyńska, gościnnie Krzysztof  Christo Radew Dimu.
Scenariusz: zespół
Rezyseria: Violina Janiszewska
Obsługa techniczna: Jonasz Janiszewski, Janusz Janiszewski
Elementy kostiumów i scenografii: Monika Kuriata
Placówka patronująca: Gryfiński Dom Kultury

alt

alt

 

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard