ikona pocztafacebook Lato z Muzamiikona facebookikona youtubegmina nowogard s

miejsce odkrywania talentów

Szybko, zabawnie i zaskakująco. Zapraszamy na spektakl

W kasie Nowogardzkiego Domu Kultury dostępne są już bilety na spektakl, którym zainaugurujemy nowy sezon teatralny w NDK. W piątek, 13 października o godz. 19:00, zapraszamy na świetne przedstawienie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie pt. „Księżyc nad Buffalo”. Bilety na tan komediowy spektakl z niezwykle szybkim tempem i zaskakującym finałem kosztują 40zł i są do nabycia online oraz w kasie NDK.

„Księżyc nad Buffalo” to komedia o ludziach sceny i nie tylko. George i Charlotte to małżeństwo aktorów, którzy od lat występują razem na scenie. Ich córka Roz zrezygnowała z kariery aktorskiej, wychodzi za mąż za Howarda, którego pragnie im przedstawić. Przyjazd znanego reżysera komplikuje trochę sytuację i prowadzi do naprawdę zaskakującego finału.

Główne role w przedstawieniu wyreżyserowanym przez Jana Tomaszewicza grają doborowi członkowie aktorskiej ekipy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Żaneta Kamila Kurcewiczówna, Dominika Mrozowska, Małgorzata Wiercioch, Zdzisław Derebecki, Artur Paczesny, Wojciech Rogowski oraz Jacek Zdrojewski. (mm)

alt

 

{nomultithumb}

{nomultithumb}

bannerek www festiwal

https://www.google.com/calendar/embed?src=sekretariat@ndk.pl&ctz=Europe/Warsaw

{nomultithumb}

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

KONTAKT

SEKRETARIAT tel. 91 39 26 283
FAX 91 39 26 263
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
www.ndk.pl
sekretariat@ndk.pl

ADRES

Nowogardzki Dom Kultury
Plac Wolności 7
72-200 Nowogard